Nazım'ın "Yolcu"Su Necip Fazıl Kısakürek Salonunda

Nazım'ın "Yolcu"Su Necip Fazıl Kısakürek Salonunda

Nazım'ın 'Yolcu'Su Necip Fazıl Kısakürek Salonunda
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahnelediği Nazım hikmet Ran’ın yazıp Muzaffer Kırıkkalp’in sahnelediği ’Yolcu’ adlı oyun 28 Şubat Cumartesi günü tiyatroseverlerle buluşuyor.

Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun sahnelediği Nazım hikmet Ran'ın yazıp Muzaffer Kırıkkalp'in sahnelediği 'Yolcu' adlı oyun 28 Şubat Cumartesi günü tiyatroseverlerle buluşuyor.

Gala gecesine, dizi filmlerinin ünlü yönetmeni Faruk Teber, Türkiye Eleştirmenler Birliği Başkanı Üstün Akmen, oyuncular Nur Sürer, Aytaç Arman, Erdal Cindoruk, Caner Cindoruk, Rıza Akın, Cengiz Sezici ve birçok ünlü isim katılacak.

Her salı günü Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi Necip Fazıl Kısakürek Salonu'nda ücretsiz olarak izlenebilecek olan tiyatro oyununda Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları Tamer Gözüdeli, Neslihan Sönmez, İlhami Özdemir ve Veysel Sadak sahne alacak.

Oyunun yönetmenliğini ise Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat Dalı Başkanı Muzaffer Kırıkkalp yapacak. - ADANA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title