Haberler » Spor » Nazilli Belediyespor - Zonguldak Kömürspor Maçına Doğru - Spor

Nazilli Belediyespor - Zonguldak Kömürspor Maçına Doğru

Spor Toto 2. Lig. Beyaz Grup'ta mücadele eden Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Kaplan, "Zonguldak Kömürspor ile oynayacağımız karşılaşmayı kazanarak, hedeflerimiz doğrultusunda çıkışa geçmek istiyoruz.

Nazilli Belediyespor - Zonguldak Kömürspor Maçına Doğru

Toto 2. Lig. Beyaz Grup'ta mücadele eden Belediyespor Kulüp Başkanı , " Kömürspor ile oynayacağımız karşılaşmayı kazanarak, hedeflerimiz doğrultusunda çıkışa geçmek istiyoruz." dedi.


Nazilli Belediyespor'da Teknik direktör ve ekibinin kulüp yönetimi ile karşılıklı anlaşarak ayrılmalarının ardından oyuncular, antrenörler Gürhan Sönmez, Birkan Duran ve Kaleci Antrenörü Sinan Özdoğan eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor.


Gazetecilere açıklama yapan Kaplan, "Oyuncularımız Zonguldak Kömürspor karşılaşmasının çalışmalarını alt yapı antrenörlerimiz nezaretinde sürdürüyor. Bilindiği gibi Teknik Direktörümüz Cüneyt Biçer ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşıp sözleşmelerimizi feshetmiş, süresiz kadro dışı bıraktığımız 3 oyuncumuzu da affetmiştik. Artık bu karşılaşmayı kazanarak hedeflerimiz doğrultusunda bir çıkışa geçmek istiyoruz." dedi.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler