MUZAFFER ELMAS HABERLERİ

Muzaffer Elmas haber, Muzaffer Elmas son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muzaffer Elmas

Muzaffer Elmas

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Muzaffer Elmas Kimdir ?

Muzaffer Elmas, 1956 yılında Giresun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Giresun’da tamamladı. 1980 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Fakültesini bitirdi. Aynı üniversitede, 1983 yılında Yüksek Lisans ve 1988 yılında Doktora eğitimini tamamladı. 1980 yılında Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’nde Asistan olarak göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muzaffer Elmas - 24.09.2021
YÖKAK, İTÜ'ye 5 yıl süreyle "tam akreditasyon" hakkı verdi
YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen İTÜ Kurumsal Akreditasyon Belgesi Takdim Töreninde, sunum eşliğinde kurulun çalışmaları hakkında bilgi verirken, akreditasyon belgesinin önemini anlattı.
Muzaffer Elmas - 18.08.2021
YÖK YÖKAK Başkanı Elmas'tan YÖK Başkanı Özvar'a Ziyaret
?YÖKAK BAŞKANI ELMAS'TAN YÖK BAŞKANI ÖZVAR'A ZİYARET18 Ağustos 2021 / AnkaraYÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'a nezaket ziyaretinde bulundu.
Muzaffer Elmas - 30.07.2021
Edirne'den kısa kısa
Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın danışma kurulu üyeliğini yaptığı dergi yılda iki kez yayımlanacak.
Muzaffer Elmas - 28.07.2021
TR / Bilkent Universitesi - YÖKAK'tan Bilkent Üniversitesi'ne 5 yıl süreyle tam akreditasyon
TR / Bilkent Universitesi - YÖKAK'tan Bilkent Üniversitesi'ne 5 yıl süreyle tam akreditasyon Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından Türkiye'de yükseköğretim alanında ilk kez uygulanan "Kurumsal Akreditasyon Programı" kapsamında üniversitemizin kurumsal akreditasyon kararı onaylandı. Kurumsal Akreditasyon Programı kapsamında Bilkent Üniversitesi, 5 yıl süreyle "tam akreditasyon" almaya hak kazandı. Bilkent, Türkiye'de tam akreditasyon alan ilk iki üniversiteden biri, Ankara'da ilk üniversitedir. YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, tam akreditasyon belgesini bugün düzenlenen törenle Bilkent Üniversitesi Rektörü Prof.
Muzaffer Elmas - 28.06.2021
Türkiye'de tam akredite olan ilk üniversite
Türkiye'de kurumsal tam akreditasyon almaya hak kazanan ilk yükseköğretim kurumu Ege Üniversitesinde düzenlenen törende konuşan YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas "YÖKAK Kurul Toplantısında verilen kararla, Ege Üniversitesi, 5 yıl süre ile 'tam akreditasyon' hakkını kazanan ilk üniversite oldu.
Muzaffer Elmas - 26.05.2021
Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayip Birinci, MTÜ'de düzenlenen çevrim içi konferansta konuştu Açıklaması
Dünyanın gelmiş olduğu nokta itibariyle sağlık sektörünün çok hızlı bir şekilde teknolojiyle anlık değişimler gösteren bir hal aldığını ve teknolojik değişimlerin en büyük yansımalarından birinin akıllı hastanelerin ortaya çıkması olduğunu aktaran Karabulut, şunları kaydetti: "Akıllı hastanelerin faydalarını saymakla bitiremeyiz ama en çok ön plana çıkan ölüm oranlarında azalma, risk bazlı ölüm oranında yüzde 7 azalma, ortalama teşhis oranında yüzde 40 iyileşme, hastanelerdeki yatış süresinde yüzde 22 azalma, verimliliğin yüzde 60'lara varan oranda artışı gibi faydalarının yanı sıra kliniğe ayrılan vaktin ciddi oranda artmasıyla eğitimlerine sağlanan bilgilerin çok ciddi oranda artmasıdır." Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas da üniversitelere düşen rolün ilerlemelere destek olacak atılımları yapmak, eğitim ve öğretimi buna göre dizayn etmek olduğunu bildirdi.
Muzaffer Elmas - 26.05.2021
MTÜ'den "Sağlıkta Gelecek" Konulu E-Konferans
MTÜ Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un moderatörlüğünde gerçekleşen "Sağlıkta Gelecek, Dijital Sağlık ve Akıllı Hastanelerin Sağlığa Getirecekleri Vizyon" konulu E-Konferans'a Sağlık Bakan Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, YÖKAK Üyesi & TUSKA Başkanı Figen Çizmeci Şenel, Türk Philips CEO'su Haluk Karabatak, Siemens Healthineers Türkiye In Vivo Dijital Sağlık Müdürü Onur Ağuş, Dubai Fakeeh Üniversite Hastanesi CEO'su Dr.
Muzaffer Elmas - 31.03.2021
Son dakika haberi | KAEÜ'nün Bütünleşik Kalite Yönetim Sistemi, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisinde anlatıldı
Seminerde, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas "Yükseköğretim Sisteminin Geleceği ve Kalite", KAEÜ Kalite Yönetim Koordinatör Yardımcısı Prof.
Muzaffer Elmas - 23.03.2021
Edirne'den kısa kısa
YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas başkanlığında çevrim içi gerçekleşen toplantıya, "2020 Yılı İzleme Programı" kapsamında değerlendirilen 25 üniversitenin rektörü katıldı.
Muzaffer Elmas - 02.03.2021
Edirne'den kısa kısa
TÜ'den yapılan açıklamaya göre, YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın sunumuyla başlayan toplantıda, 2021 yılı kurumsal değerlendirme süreçlerindeki yeni yaklaşımlar ve uygulamalar kapsamında güncellenen kurumsal değerlendirme programları ile kurum iç değerlendirme raporu hazırlama kılavuzuna ilişkin bilgilendirme yapıldı.
Muzaffer Elmas - 08.07.2020
Edirne'den kısa kısa
TÜ'den yapılan açıklamaya göre, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu, Prof. Dr. Murat Yurtcan ve Prof. Ahmet Hamdi Zafer ile YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas başkanlığındaki toplantıya katıldı.
Muzaffer Elmas - 05.06.2020
British Council: Üniversiteler çevrimiçi eğitimde kaliteyi nasıl sağlıyor?
Çevrimiçi eğitime geçişin, sadece Zoom'a veya Microsoft Teams'e geçmekten daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Eğitim platformunun değişimiyle birlikte üniversiteler, sanal öğrenme ortamının etkisini en üst düzeye çıkarmak için çevrimiçi öğrenmenin pedagojisini, yöntemlerini, araçlarını ve modellerini göz önünde bulundurmak zorundadır. Peki üniversiteler, yeni eğitim modeli konusunda öğrencilerin ve akademik personelin tatmin edici sonuçlar elde etmesi için gerekli kaliteyi nasıl sağlıyor? Türkiye Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Muzaffer Elmas, Quality Assurance Agency Yönetim Kurulu Başkanı Douglas Blackstock, UCL Institute of Education'dan Prof.
Muzaffer Elmas - 05.03.2020
YÖKAK Kurumsal Dış Değerlendirici Eğitim Çalıştayı Antalya'da başladı
Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, tüm dünya ile konuşan ama Türkiye'ye özgü bir Yükseköğretim Kalite Ajansı'nın olmasını amaçladıklarını bildirdi.
Muzaffer Elmas - 19.02.2020
İstanbul'da eğitim zirvesi
ZİRVEYE ÜST DÜZEY KATILIM Zirveye Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YKK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Yükseköğretim Kurulu Başkan Vekili Prof.
Muzaffer Elmas - 30.11.2019
Uluslararası Öğretmen Eğitimi ve Akreditasyon Kongresi
YÖKAK Başkanı Elmas'ın konuşmaları Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas da konuşmasında YÖKAK'ın yürüttüğü çalışmalara yönelik bir sunum yaptı.
Muzaffer Elmas - 26.11.2019
"Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Akreditasyon Çalıştayı"
YTÜ Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin de dekanlar bünyesinde gerçekleştirilen çalıştayın ilk kez düzenlendiğini belirterek, şöyle konuştu: "Burada elde ettiğimiz kazanımların, tüm Türkiye'de paylaşılmasını temenni ediyorum. YTÜ olarak üzerimize ne düşüyorsa onu yapabiliriz, çok fazla ara işlemlere gerek yok çünkü çok hızlı yol katetmemiz ve en kısa sürede dernekleşme sürecini başlatmamız lazım. Bu aşamada, kendi birimimizin kurulması ve diğer toplantımızın da ne zaman ve nerede olacağını kararlaştırmamız lazım." "Teknoloji her şeyi altüst ediyor" Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas ise "Yükseköğretimde Kalite ve Akreditasyon" isimli sunumunda, 2017'de bağımsız kalite kurulunun oluşturulduğunu ve günümüzde 13 kalite ajansının olduğunu belirterek, Türkiye'ye özgü bir sisteme sahip olduğunu söyledi.
Muzaffer Elmas - 22.11.2019
YTÜ'de "Kalite ve Akreditasyon Çalıştayı" düzenlenecek
YTÜ'den yapılan açıklamaya göre, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas'ın katılımı ile yapılacak çalıştay, 26 Kasım'da üniversitenin Davutpaşa Yerleşkesinde gerçekleştirecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muzaffer Elmas Haberleri | Muzaffer Elmas Kimdir - Haberler - Muzaffer Elmas haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muzaffer Elmas kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaliteli tescillendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.10.2021 22:31:33. #1.14#

title