MUSTAFA TUNA HABERLERİ

Mustafa Tuna haber, Mustafa Tuna son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Tuna

Mustafa Tuna

Doğum Yeri Sivas / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1957 -

Mustafa Tuna Kimdir ?

ADAY - AKP - ANKARA - SİNCAN 1957 yılında, Sivas Şarkışla da doğmuştur. 1980 yılında, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1982 yılında, İTÜ İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünden Yüksek Mühendis unvanı almıştır. 1982-1983 yıllarında ABD’nde eğitim görmüştür.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Tuna 8.4.2019
Mahsur Yavaş: (Mustafa Tuna'ya) " Bugüne Kadar Yaptığınız Hizmetlerden Ötürü Teşekkür Ediyorum"
Mahsur Yavaş: (Mustafa Tuna'ya) " Bugüne kadar yaptığınız hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum" Ankara için Yavaş dönemi resmen başladı ANKARA - Ankara Adliye Binası konferans salonunda mazbatasını alan Mansur Yavaş'ın buradan sonraki ilk durağı Ankara Büyükşehir Belediye binası oldu.
Mustafa Tuna 8.4.2019
Mahsur Yavaş: "Yarın Sabahtan İtibaren Görevimizin Başında Olacağız"
Mahsur Yavaş: "Yarın sabahtan itibaren görevimizin başında olacağız" Ankara için Yavaş dönemi resmen başladı ANKARA - Ankara Adliye Binası konferans salonunda mazbatasını alan Mansur Yavaş'ın buradan sonraki ilk durağı Ankara Büyükşehir Belediye binası oldu. Geçtiğimiz dönem Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna'dan görevi alan Mansur Yavaş, "Ankarayı Cumhuriyetin ve Mustafa Kemal'in başkenti olarak dünya başkentleriyle yarışır bir şehir yapmak için ortak akılla Ankara'yı yönetmeye başlıyoruz" dedi.
Mustafa Tuna 8.4.2019
Mansur Yavaş, Mazbatasını Aldı (2)
GÖREVİ DEVRALDIAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, mazbatasını aldıktan sonra Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreni ile AK Partili eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'dan görevi devraldı.
Mustafa Tuna 8.4.2019
Ankara Büyükşehir Belediyesinde Devir Teslim Töreni
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş, görevi Mustafa Tuna'dan devraldı.
Mustafa Tuna: Sezer ve Tuna Oyunu KullandıMustafa Tuna 31.3.2019
Mustafa Tuna: Sezer ve Tuna Oyunu KullandıMustafa Tuna 31.3.2019
Mustafa Tuna 16.3.2019
Başkan Tuna'dan Meclis Üyelerine Plaket
Başkan Tuna'dan Meclis üyelerine plaket Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, 5 yıllık görev süresini tamamlayan belediye meclis üyelerine veda yemeği verdi Tuna, meclis üyelerine gerçekleştirdikleri çalışmalardan ötürü teşekkür ettiANKARA - Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, 31...
Mustafa Tuna 28.2.2019
Özhaseki: Su Parasını Zaten Mustafa Tuna Başkan Ucuzlattı
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Vatandaşı görüyorlar 'Sabah hepinize süt dağıtacağız' diyorlar.
Mustafa Tuna 16.1.2019
Başkentte Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara'da devam eden altyapı çalışmalarına ilişkin, "Zorunlu bir ameliyat gerçekleştiriyoruz.
Mustafa Tuna 15.1.2019
Ankara'da Su Faturalarında Yüzde 30 İndirim
ANKARA Büyükşehir Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın imzasını taşıyan 'su faturalarında yüzde 30 indirim yapılması' yönündeki başkanlık yazısını görüşerek oy birliği ile kabul etti.
Mustafa Tuna 15.1.2019
Ankara'da Su Faturalarında Yüzde 30 İndirim
Ankara'da su faturalarında yüzde 30 indirimAnkara Büyükşehir Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın imzasını taşıyan 'su faturalarında yüzde 30 indirim yapılması' yönündeki başkanlık yazısını görüşerek oy birliği ile kabul etti.
Mustafa Tuna 15.1.2019
Ankara'da Su Faturalarında Yüzde 30 İndirim
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın imzasını taşıyan 'su faturalarında yüzde 30 indirim yapılması' yönündeki başkanlık yazısını görüşerek oy birliği ile kabul etti.
Mustafa Tuna 27.12.2018
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 99. Yıl Dönümü
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 99. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.
Mustafa Tuna: Başkent Muhtarlarını DinliyorMustafa Tuna 6.12.2018
Mustafa Tuna: Başkent Muhtarlarını DinliyorMustafa Tuna 6.12.2018
Şu an buradasınız: Mustafa Tuna Haberleri | Mustafa Tuna Kimdir - Haberler - Mustafa Tuna haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Tuna kimdir, hayatı ve biyografisi. Manyas'ta Gaziler günü kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 15:39:55. #1.14#
title