Mustafa Ercan Haberleri

Mustafa Ercan haber, Mustafa Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ercan - 19.08.2021
Egeli madenciler orman yangınlarının yaralarını sarmak için seferber oldu
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, Muğla'nın 7 ilçesinde 14 gün orman yangınlarıyla mücadele ettiklerini, Muğla'nın tarihinde gördüğü en büyük doğal afet olduğunun altını çizdi.
Mustafa Ercan - 19.08.2021
Egeli madencilerden Muğla'ya geçmiş olsun ziyareti
Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, Muğla'nın 7 ilçesinde 14 gün orman yangınlarıyla mücadele ettiklerini, Muğla'nın tarihinde gördüğü en büyük doğal afet olduğunun altını çizdi.
Mustafa Ercan - 30.07.2021
GEKA 141. Yönetim Kurulu Toplantısı Aydın'da Yapıldı
Toplantıya Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Mustafa Ercan - 30.07.2021
Güney Ege Kalkınma Ajansı'nın 141'inci Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
Toplantıya Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Valimiz Ali Fuat Atik, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Mustafa Ercan - 01.06.2021
Güney Ege Kalkınma Ajansı (Geka) Nın 139. Yönetim Kurulu Toplantısı Muğla'da Yapıldı
Aydın Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Aksoy'un başkanlığında, Muğla Valisi Sayın Orhan Tavlı'nın ise ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Mustafa Ercan - 26.03.2021
Cezayir'in Ankara Büyükelçisi Mourad Adcabi, Vali Orhan Tavlı'yı ziyaret etti
Ziyarette Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan hazır bulundu.
Mustafa Ercan - 11.03.2021
GEKA, 137'nci yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi
Aydın Valisi ve GEKA Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aksoy'un başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Mustafa Ercan - 03.03.2021
Muğla'da "Teknopark" için yapılan 35 başvuru değerlendirildi
Toplantıya, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan, DOKTOB Başkanı Yücel Okutur ve Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan da katıldı.
Mustafa Ercan - 29.01.2021
GEKA Yönetim Kurulu Toplantısı Denizli'de yapıldı
GEKA'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Aksoy başkanlığında Denizli Polisevi'nde düzenlenen toplantıya, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Muğla Valisi Orhan Tavlı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Ercan ve GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan katıldı.
Mustafa Ercan - 04.12.2020
Vali Orhan Tavlı, mermer sektörü temsilcilerini dinledi
Vali Tavlı'yı ziyarette Muğla Mermerciler Derneği Başkanı Mustafa Ercan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Mustafa Ercan - 28.11.2020
Yargıtay'a yeni üye seçimi Resmi Gazete'de
Buna göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ankara Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Selfet Giray, Adalet Bakanlığı Bakanlık Yüksek Müşaviri Fuzuli Aydoğdu, Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Mehmet Beyhan Seçkin, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Canel Rüzgar, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, İstanbul Anadolu Ticaret Mahkemesi Başkanı Kemal Güngör, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, Sakarya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Doğan ve Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkanı Savaş Şahinbay Yargıtay'ın yeni üyeleri oldu.
Mustafa Ercan - 27.11.2020
Son dakika haberleri: HSK, Yargıtay'a 11 yeni üye seçti
Son dakika haber... Hakimler ve Savcılar (HSK) Genel Kurulunca, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Mersin Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan ile Akıncı Üssü Davası'nı sonuçlandıran Ankara 4.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Ercan Haberleri | Mustafa Ercan Kimdir - Haberler - Mustafa Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin'de (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 11:25:58. #1.14#

title