Murat Yıldırım ve Imane Elbani'nin Kalacak Evi Yok
Haberler » Magazin » Murat Yıldırım ve Imane Elbani'nin Kalacak Evi Yok - Magazin

Murat Yıldırım ve Imane Elbani'nin Kalacak Evi Yok

Fas'ta evlenen Murat Yıldırım ve Imane Elbani çifti arkadaşlarının yanında kalıyor. Ünlü oyuncu, hakkında çıkan haberle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Geçtiğimiz ay düzenlenen görkemli düğünle dünyaevine giren 'ın yeni ev tutmadığı için eşiyle birlikte arkadaşının yanında kaldığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada iddiaların doğru olmadığını duyurdu.

İpek Durkal bugün 'teki köşesinde çok ilginç bir iddiayı gündeme getirdi.

İşte Durkal'ın yazısındaki o kısım;

"Murat Yıldırım ile Faslı eşi Imane Elbani'nin düğünleri hâlâ hafızamda. Düğünleri diyorum çünkü hem 'da hem Fas'ta iki ayrı düğün yaptı çift.


"PEK PARA HARCANMADI"

Bizim dışarıdan baktığımzda hayli abartılı bulduğumuz bu düğünlerin İstanbul'da olanına pek para harcanmadı çünkü düğünün yapıldığı otel sponsor oldu ama Fas'takini bilemem.

"OTURACAK BİR EVLERİ YOK"

Neyse mevzu o değil. Mevzu, çiftin hâlâ oturacak bir evlerinin olmaması. Yeni evliler henüz bir ev tutmadıkları için arkadaşlarının yanında kalıyor.


Bu kadar şatafattan sonra bu durum bana pek tuhaf geldi. Tefour'lar, kaftanlar, davullar, zurnalar derken emlakçıya vakit kalmadı zaar."


MURAT YILDIRIM'DAN AÇIKLAMA VAR

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından eşiyle olan fotoğrafını paylaşarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Evlendikten sonra arkadaşlarının evinde kalıyor ne demek! Habertürk'te sevgili İpek Durkal'ın yapmış olduğu doğru değildir, kendisiyle konuştum, kaynağının yanlış olduğunu düzelteceğini söyledi.. Burası'da Kemer Country Hotel eşimle balayındayız...Özür dilerim sizden bunları yazmak zorunda kaldım."Haber Videosu

: Murat Yıldırım ve Imane Elbani'nin Kalacak Evi Yok

Manşet

Haberler