Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Şu sıralar Ramo dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım eşine "Bu aşka engel olma, aradan çık" diyen takipçilerini sert bir dille uyardı. Eşinin 5 kez bebek düşürdüğünü söyleyerek hassas olunması gerektiğini belirten Yıldırım, "Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra" dedi.

Dizide 'Ramo' karakterine hayat veren Murat Yıldırım 'Sibel' karakterini canlandıran Esra Bilgiç ile senaryo gereği aşk yaşıyor. Dizinin fanları, Yıldırım'ın eşi İman Elbani'ye "Rambel aşkına engel olma, aradan çık" deyip hakaret yağdırdı.

"EŞİM 5 KEZ BEBEK KAYBETTİ"

Eşine yapılan hakaret dolu mesajlar ünlü oyuncuyu çileden çıkardı. Sosyal medya hesabından dizinin fanlarını uyaran Yıldırım şu mesajı paylaştı: Normalde sosyal medyayı fazla takip etmediğimi siz de bilirsiniz ama bu benim dahi rahatsız olacağım boyutlara geldiği için yazıyorum... Rambel adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada Esra'yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanal ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük. Bu bir dizi ve en profesyonel halimizle duruşumuza da devam edeceğiz. Bunları yazdım belki içinde biraz öğretici bir şeyler bulursunuz diye; "Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir". Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra ki sizi daha önce uyardı. Umarım sonlanır, sağlıcakla."

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Rambel ise dizideki Ramo ve Sibel isimlerinin birleşimi anlamına geliyor.

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı
Haber Yorumları (6)
BORAN: Milyonlar seni ve dizini izliyor Murat neyin kafasını yaşıyorsun, konuşurlar, iftira atarlar, yaparlarda yaparlar. git kebap sat o zaman yapma bu işi?? tepkin saçma geldi, profesyonel olmalısın.
GURBETÇİ: Allah Sana Akıl Fikir Versin Murat Beyin Açıklamasını Hangi Kafayla Okudun Anlamadım Sonuçta Hakaret Etmiyor Sadece Fanlara Uyarıda Bulundu Eşinin Hasas Durumunu Kadın Olmadığınız İçin Sevgili Eşinin Durumunu Anlayamadınız Artı Hiçte Abartacak Bir Durum Yok Murat Yıldırım Kardeşim Sonuna Kadar Haklı Böylesi Saçma Sapan Düşünen Fanlarda Gerizekalılar Dizi ve Gerçek Hayatı Karıştırıyorlar Biz Nasıl Böylesi Manyak Millet Olduk Anlayamadım Seversek Ya Aşırı Seviyoruz Veya Yerden Yere Vuruyoruz Allah Akıl Fikir Versin Herkese ve İslah Etsin Diyorum
NÜKTE NİNE: Kim bunlar kim kim
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title