MURAT ASLAN HABERLERİ

Murat Aslan haber, Murat Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Aslan

Murat Aslan

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 13.12.1986

Murat Aslan Kimdir ?

Murat Aslan (d. 13 Aralık 1986, İstanbul), Türk voleybolcu. Fenerbahçe Voleybol Erkek Takımında smaçör mevkinde oynuyor. Forma numarası 1'dir. Daha önce Galatasaray voleybol takımlarında oynamış, Fenerbahçe'ye 2007 yılında gelmiştir. 48 kere milli olmuştur. Başarılar Türkiye Şampiyonu. Türkiye 2si ve 3sü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Aslan - 23.09.2021
Şirinler ve Sarallar çetesi davasında örgüt lideri Ümit Saral'a ceza yağdı
Örgüt liderine ceza yağdı Mahkeme heyeti Ümit Saral'ın 'suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve yönetme', 2 kez 'kasten öldürme', 'tasarlayarak öldürme', 12 kez 'kasten yaralama' ve 'hırsızlık', 2 kez 'tasarlayarak öldürmeye azmettirme', 'tasarlayarak öldürmeye teşebbüse azmettirme', 'suç eşyasının alınması veya kabul edilmesi', 'özel hayatın gizliliğini ihlal', '6136 sayılı yasaya muhalefet' suçlarından 3 kez ağırlaştırılmış müebbet, 2 kez müebbet ve 75 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verdi. Mahkeme, 10 sanığı 'örgüt üyeliği' suçundan 2'şer yıl 6'şar ay hapse mahkum ederken, 7 sanığın ise 'örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlemek' suçundan 10 ay ayrı ayrı hapisle cezalandırılmasına karar verdi. Kararda Güngören Yürüyüş Yolu'nda 2 kişinin öldürülmesi olayıyla ilgili 3 sanığın 2'şer kez müebbet hapis ve 'tasarlayarak öldürmeye teşebbüs etme' suçundan ayrı ayrı toplam 25 yıl hapisle cezalandırılmasına karar verildi. Sanıklar Ümit Saral, Ferhat Solmaz, Serhat Pozkurlu, Korhan Fidan, Murat Aslan, Umut Yuva, Adem Kırmacı ve suça sürüklenen çocuk (SSÇ) S.
Murat Aslan - 22.09.2021
Organize suç örgütü davasında Ümit Saral, 5 kez müebbet hapisle cezalandırıldı
Güngören yürüyüş yolunda Mustafa Çakar ve Murat Mehmet Efendioğlu'nun öldürülmesi olayıyla ilgili sanıklar Korhan Fidan, Adem Kırmacı ve Murat Aslan'ı 2'şer kez müebbet hapisle cezalandıran mahkeme, bu sanıklara "tasarlayarak öldürmeye teşebbüs" ve birden fazla kişiyi "kasten yaralama" suçlarından değişen oranlarda hapis cezası verdi.
Murat Aslan - 27.07.2021
Cask limanı ve Gore-Cask Petrol Boru Hattı: İran'dan enerji arz güvenliği hamleleri
Küresel ekonomide ağırlık merkezinin batıdan doğuya kayması bölgesel ve uluslararası ölçekte yol açtığı doğrudan ve dolaylı etkiler nedeniyle bazı belirsizliklere yol açarken, diğer taraftan kimi ülkelere de önemli fırsatlar sağlamaya devam ediyor.
Murat Aslan - 18.05.2021
Afyonkarahisar'da çevreci öğrenciler, Kovid-19'a rağmen atık pil topluyor
Öğrenciler, sosyal sorumluk projesi kapsamında 4 yıldır Beden Eğitimi Öğretmenleri Murat Aslan öncülüğünde topladıkları atık pilleri okullarında biriktiriyor.
Murat Aslan - 01.03.2021
SETA "100 Yıl Sonra Türkiye-Afganistan İlişkileri" paneli düzenledi
Kabil merkezli Savaş ve Barış Çalışmaları Enstitüsünün Kurucusu Tamim Assey, Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yıldıran, Kabil Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Suhaila Mubariz Kaderi ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA Güvenlik Uzmanı Murat Aslan da panele konuşmacı olarak katıldı.
Murat Aslan - 15.02.2021
Yapı Kredi Müzesi'nde açılan Karagözüm İki Gözüm sergisi uzatıldı
Tasarımı Karşılaşmalar ekibine ait sergide Yapı Kredi Müzesi Karagöz koleksiyonuyla beraber; Cengiz Özek, Murat Huten, Uğur Göktaş, Aziz Murat Aslan gibi 20'den fazla çağdaş karagöz sanatçısının yaptığı 350 tasvir, dünya gölge tiyatrosu içerisinde karagöz oyunlarının yeri, dünyada karagöz oyunlarının nerelerde oynatıldığı, gerçeküstü figürlerin ve halk efsanelerinin karagöz tasvirlerine yansımaları, günümüz karagöz sanatçıları gibi tematik başlıklar altında ele alınıyor.
Murat Aslan - 21.01.2021
Merkez Bankası'nın enflasyonla mücadele kapsamında sıkı para politikasına devam etmesi öngörülüyor
MURAT ASLAN/BURHAN SANSARLIOĞLU - Yabancı ekonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bugünkü kararında enflasyon konusundaki hassasiyetin öne çıktığını kaydederek, bankanın bu bağlamda sıkı para politikasına devam edeceğini ve Türk lirasının bundan olumlu etkilenebileceğini öngördü.
Murat Aslan - 08.01.2021
Uzmanlara göre, bu sene İran için 2020'ye kıyasla daha zor geçecek
Moderatörlüğünü İRAM Başkan Vekili Hakkı Uygur'un yaptığı panele, İRAM uzmanları Dr. Bilgehan Alagöz, Prof. Dr. Murat Aslan, Hadi Atay, Mehmet Koç, Dr.
Murat Aslan - 24.12.2020
Son dakika haber | Yabancı ekonomistler, TCMB'nin faiz artışı kararını memnuniyetle karşıladı
Son dakika ekonomi haberine göre MURAT ASLAN/BURHAN SANSARLIOĞLU - Yabancı ekonomistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Naci Ağbal başkanlığında toplanan Para Politikası Kurulu'nun (PPK), politika faizini 200 baz puanlık artışla yüzde 15'ten yüzde 17'ye yükseltmesini memnuniyetle karşıladı.
Murat Aslan - 24.11.2020
GÜNDEM / 24 Kasım 2020
(Elazığ/13.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Şiddetle mücadelede 700 bini aşkın kişiye destek verildi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca kadına yönelik şiddetle mücadelede "sıfır tolerans" ilkesiyle faaliyete geçirilen Şiddeti Önleme ve İzleme Merkezleri (ŞÖNİM) son 7 yılda, 595 bin 182'si kadın, 46 bin 831'i erkek ve 90 bin 41'i çocuk olmak üzere toplam 732 bin 54 kişiye destek sağladı Bakanlık, bugüne kadar kadın ve çocukların bulunduğu 40 binden fazla mağdura hizmet sunan kadın konukevlerinde de yeni bir projeyi hayata geçirecek Proje kapsamında anneleriyle kadın konukevlerinde bulunan çocuklar için yeni psikososyal destek uygulamaları başlatılacak Ayrıca kadın konukevlerinden hizmet alan kadınlar için 10 ilde uygulanan İŞKUR'un "İş Kulübü" eğitimleri, tüm kadın konukevlerinde yaygınlaştırılacak (Burcu Çalık/Ankara) 2-"Aybüke öğretmen"in adı Batman'daki kütüphanede yaşatılacak Kültür ve Turizm Bakanlığınca Batman'da yapımı tamamlanan 8 bin 300 metrekare kullanım alanına sahip, dış görünümü kitap şeklinde dizayn edilen modern halk kütüphanesine 3 yıl önce PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın adı verildi Kültür ve Turizm İl Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı: "Bu ışık saçan yere ışık saçan öğretmenin isminin verilmesi çok isabetli olmuştur" (İbrahim Toprak/Batman) 3- "Ekonomide yeni dönem" Türk varlıklarını daha da cazip hale getirdi Küresel piyasalarda negatif getirili tahvil miktarının 17,5 trilyon dolarla tüm zamanların zirvesinde bulunduğu bir dönemde ekonomi yönetimince atılan adımların Türk lirası varlıklara talebi artırdığını kaydeden analistler, Türkiye'nin son faiz artışıyla birlikte pozitif reel faiz veren pozisyonun küresel bazda portföy yatırımlarını çekmesinde önemli bir etken olacağını dile getirdi Analistler, Türk lirasının özellikle carry trade fırsatı arayan yatırımcılar için öne çıktığını ve 6 Kasım'dan bu yana yüzde 10,25'lik getirisiyle gelişen ülke para birimleri arasında en iyi performansı sergileyen para birimi olduğunu ifade etti İntegral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu: "Ülkeye ait risk priminde düşüş olması hemen yabancıları harekete geçirdi. Çünkü yabancı şu anda Türkiye'de artık kur riski bir süre olmayabilir diye düşünmeye başladı" Ata Yatırım Direktörü Cem Tözge: "Merkez Bankasının faiz artırımı sonrası kurda bir miktar düşen oynaklık ve Türk lirasındaki değer kazancıyla önümüzdeki süreçte bankalar bir miktar daha ilgi görecektir" (Murat Aslan/İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Murat Aslan - 20.11.2020
Türk lirası varlıklar güven vermeye devam ediyor
BELGİN YAKIŞAN MUTLU/MURAT ASLAN - Ekonomide son iki haftadır "yeni dönem" vurgusu ve bu paralelde atılan adımların bir sonucu olarak Türk lirası varlıklar pozitif ayrışmaya devam ederken, bu süreçte Türk lirasının dolar karşısındaki ve borsadaki yükseliş yüzde 11'i aştı.
Murat Aslan - 19.11.2020
SETA'nın "Uluslararası Libya Konferansı"nda Güvenlik Sektörü Reformu ele alındı
Çevrim içi ortamda düzenlenen konferansın "Libya için Güvenlik Sektörü Reformu: Gelecek İçin Bir Zorunluluk" başlıklı ilk paneline SETA Güvenlik Araştırmaları Direktörü Doç. Dr. Murat Yeşiltaş moderatörlük yaparken, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi ve SETA Güvenlik Uzmanı Murat Aslan, BM Libya Destek Misyonu (UNSMIL) Güvenlik Sektörü Reform Direktörü Salim Raad ve Libya Yeniden Entegrasyon ve Kalkınma Programı Genel Müdürü Mustafa Sakızlı konuşmacı olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Aslan Haberleri | Murat Aslan Kimdir - Haberler - Murat Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. ANKARA MANZARASI BELGESELİ İLK GÖSTERİMİYLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.10.2021 19:08:50. #1.15#

title