MUHAMMED SAİD HABERLERİ

Muhammed Said haber, Muhammed Said son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammed Said

Muhammed Said

Doğum Yeri Hindistan
Doğum Tarihi 1.1.1822 - 1.1.1863

Muhammed Said Kimdir ?

Kavalalı Mehmed Ali Paşa'nın dördüncü oğluydu. Paris'te öğrenim gördü. Batılı mali çevrelerin Mısır'daki geleneksel toprak düzeninin değiştirilmesi yönündeki baskıları üzerine, 1855'te çıkardığı bir yasayla köylülerin topraklarını erkek varislerine bırakabilmelerini sağladı. Üç yıl sonra bi başka yasayla varis olabilecek akrabaların sayısını sınırladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhammed Said - 23.02.2021
Son dakika haber... ABD'de Pensacola Donanma Hava Üssü saldırısının mağdurları Suudi Arabistan'a dava açtı
ABC News'in gazetesinin haberine göre, ülkenin Florida eyaletindeki Pensacola Donanma Hava Üssü'nde eğitim gören Suudi Arabistanlı Teğmen Muhammed Said Alşarmani'nin, 6 Aralık 2019'da düzenlediği silahlı saldırıda, hayatını kaybeden 3 askerin ailesi ve yaralanan 13 ABD Deniz Kuvvetleri personeli Riyad yönetimine söz konusu "saldırıdaki rolü" nedeniyle dava açtı.
Muhammed Said - 14.02.2021
Afganistan'da şair ve devlet adamı Ali Şir Nevai anıldı
Daha sonra, TİKA Herat Koordinatörlüğü Kütüphanesi'nde bulunan Ali Şir Nevai ile ilgili yaklaşık 100 eser, Herat Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Abdünnasır Savabi'nin klasik Timurlu dönemi edebi verimlerinden ilham alarak hazırladığı minyatürler ve merhum zanaatkar Muhammed Said Meşal Guri-i Herevi'nin, Ali Şir Nevai resimlerinin röprodüksiyonlarından oluşan sergi gezildi.
Muhammed Said - 01.01.2021
AA'nın geleneksel "Yılın Fotoğrafları" oylaması sonuçlandı
Aralık ayı boyunca devam eden oylamada, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğrafları birinci oldu.
Muhammed Said - 31.12.2020
Kale Belediye Başkanı Murat Koca, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde tercihini Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet" başlıklı fotoğrafından yana kullanan Koca, yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", sporda ise Okan Coşkun'un "Futbol Özlemi" başlıklı karesine oy verdi.
Muhammed Said - 31.12.2020
Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kurdaş, yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" isimli fotoğrafına oy verdi.
Muhammed Said - 31.12.2020
Son dakika: Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Yavuz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisindeki fotoğrafları inceleyen Yavuz, Muhammed Said'in "Pemfigus Hastası Meryem" isimli Suriye'nin İdlib kentinde ağır bir deri hastalığı olan "pemfigus"a yakalanan 11 yaşındaki Meryem Es-Sah'ın tedavisi için yardım beklemesini konu alan fotoğrafını oyladı.
Muhammed Said - 31.12.2020
Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hotar AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Hotar, haber kategorisinde Mehmet Emin Mengüarslan'ın "Mucizenin adı Ayda", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde ise Ashraf Amra'nın "Gazze sahilinde spor" başlıklı fotoğraflarını seçti.
Muhammed Said - 31.12.2020
Erzurumspor Kulüp Başkanı Ömer Düzgün AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle zorlu mücadele", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğraflarını seçen Düzgün, yaşam kategorisinde ise, Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" karesine oy verdi.
Muhammed Said - 31.12.2020
BOTAŞ International Genel Müdürü Ekiz, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Onur Çoban'ın "Gence'de yeğene veda", "yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğraflarını seçen Ekiz, "spor" kategorisinde ise tercihini Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" adlı fotoğrafından yana kullandı.
Muhammed Said - 31.12.2020
Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafını seçen Başkan Kaşdemir, spor kategorisinde ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" adlı fotoğrafına oy verdi.
Muhammed Said - 31.12.2020
"Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisi ekibi "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Konuk, "yaşam" kategorisinde ise tercihini Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafından yana kullanarak, "Bu fotoğraf hem Türk'ün şefkatini ve hem de güzel bir yavrunun her şeye rağmen dünyaya gülen gözlerle bakıyor oluşunu göstermesi sebebiyle bize şükretmenin önemini anlatıyor.
Muhammed Said - 31.12.2020
Yavuz Bingöl, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Bingöl, "yaşam" kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" başlıklı fotoğrafını seçti.
Muhammed Said - 30.12.2020
Viranşehir Belediye Başkanı Ekinci, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Ekinci, haber kategorisinde Bestami Bodruk'un "Diyarbakır anneleri", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" ile spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğraflarına oy verdi.
Muhammed Said - 30.12.2020
Gümüşhane Adalet Komisyonu Başkanı Ünlü, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" adlı fotoğraflarını seçen Ünlü, haber kategorisinde ise Onur Çoban'ın "Ermenistan'ın Gence saldırısı" adlı fotoğrafı için oy kullandı.
Muhammed Said - 30.12.2020
TRAKYAKA Genel Sekreteri Şahin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Şahin, "haber" kategorisinde Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim", "yaşam" kategorsinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", "spor" kategorisinde de Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğrafına oy kullandı.
Muhammed Said - 30.12.2020
Sanatçı Mustafa Demirci, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet" fotoğrafını seçen Demirci, yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", sporda ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğrafına oy verdi.
Muhammed Said - 30.12.2020
AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylaması
Babalıoğullu, haber kategorisinde Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle zorlu mücadele", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası", yaşam kategorisinde de Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğraflarını seçti.
Muhammed Said - 30.12.2020
A Haber Genel Müdürü Abdulhalik Çimen, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafına oy vermek istediğini belirten Çimen, fotoğrafın konuştuğunu vurgulayarak, "Muhammed bebeklerin bizi affetmesi lazım.
Muhammed Said - 30.12.2020
TV100 Medya Grup Başkanı Murat Kelkitlioğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kelkitlioğlu, yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafını seçti.
Muhammed Said - 29.12.2020
Edirne'de kurum müdürleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Okuklu ise haber kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Yunanistan'dan sığınmacılara gazlı müdehale", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" ve yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" adlı fotoğraflar için oy kullandı.
Muhammed Said - 29.12.2020
Türkiye Bursları alan uluslararası öğrenciler AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Younsi, futbol maçlarından duyduğu sevinç ve heyecanı özlediğini belirterek, spor kategorisinde Okan Coşkun'un "Futbol özlemi" fotoğrafını seçti. Younsi, yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğrafına oy verdi.
Muhammed Said - 29.12.2020
Kazakistan Devlet Televizyon ve Radyo Kurulu Başkanı Tanısbay, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" başlıklı fotoğrafından yana oy kullanan Tanısbay, "Bu fotoğrafa bakınca hayatın umut dolu olduğunu görüyorsun.
Muhammed Said - 29.12.2020
Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Murtadha Al-Sudani'nin çektiği "Bağdat'ta çatışma", "yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in çektiği "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğraflarını seçen Kapan, "spor" kategorisinde ise tercihini Tayfun Coşkun'un çektiği "Rodeo gösterisi" adlı kareden yana kullandı.
Muhammed Said - 29.12.2020
Sanatçı Göksel Baktagir, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Arif Hüdaverdi Yaman'ın İstanbul'da yoğun bakım ünitesinde görevli hemşirelerin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı alan işitme engelli bir hastayla kağıda yazdıkları notlarla iletişim kurmasını gösteren "İşitme engelli hastayla iletişim" fotoğrafına oy veren Baktagir, şunları söyledi: "Bütün fotoğraflar çok güzel ancak biri beni çok etkiledi belki de yaşadığımız bu dönem itibarıyla. Bütün dünyayı etkileyen bu virüs nedeniyle. Benim 'can neferleri' olarak tanımladığım sağlık çalışanlarımızın bu mücadelesini mutlaka gönlümüzde daha iyi hissetmemiz gereken bir dönem. Bir de hasta engelli olunca, onunla kurulan iletişim, bir canı hayata döndürmek adına o girişim paha biçilmez bir kareye dönüşmüş." "Yaşam" kategorisinde oyunu Muhammed Said'in Suriye'nin İdlib ilinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla Türkiye'ye getirilen, doğuştan bacak ve kolları olmayan 15 aylık Muhammed bebeğin, protez bacaklarıyla İdlib'e dönüşünü konu alan "Muhammed bebeğin mutluluğu" isimli fotoğrafı için kullanan Baktagir, "spor" kategorisinde ise Şebnem Coşkun'un "Milli yüzücü Nil Şahin" fotoğrafını tercih etti.
Muhammed Said - 29.12.2020
AK Parti Malatya Millletvekili Kahtalı, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde tercihini Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet" başlıklı fotoğrafından yana kullanan Kahtalı, yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", sporda ise Okan Coşkun'un "Futbol Özlemi" başlıklı karesine oy verdi.
Muhammed Said - 29.12.2020
Bayburt Valisi Epcim AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Epcim, haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde ise Fecri Barlık'ın, "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.
Muhammed Said - 29.12.2020
Hayrabolu Belediye Başkanı İnan, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı
Belediye Başkanı İnan, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" spor kategorisinde Fecri Barlık'ın çektiği "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğrafları seçti.
Muhammed Said - 29.12.2020
Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Savran, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğraflarına oy veren Savran, sporda ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğrafını oyladı.
Muhammed Said - 29.12.2020
TRT Haber Muhabiri Elif Akkuş, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde tercihini Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle zorlu mücadele" başlıklı fotoğrafından yana kullanan Akkuş, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğrafına, yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Pemfigus hastası Meryem" adlı fotoğrafına oy verdi.
Muhammed Said - 28.12.2020
Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Doğukan Keskinkılıç'ın "Koronavirüs yasaklarında polislerin ilk iftarı" fotoğrafını seçen Kurt, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası", yaşam kategorisinde ise Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" fotoğraflarına oy verdi.
Muhammed Said - 28.12.2020
TSE Başkanı Adem Şahin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" isimli fotoğrafını tercih eden Şahin, spor kategorisinde ise Okan Coşkun'un "Futbol özlemi" isimli fotoğrafına oy verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammed Said Haberleri | Muhammed Said Kimdir - Haberler - Muhammed Said haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammed Said kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... ABD'de Pensacola Donanma Hava Üssü saldırısının mağdurları Suudi A
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 18:55:42. #1.16#
title