Mübariz Mansimov kimdir? Mübariz Mansimov kaç yaşında, nereli? Mübariz Mansimov Kurbanoğlu biyografisi!

Mübariz Mansimov kimdir? Mübariz Mansimov kaç yaşında, nereli? Mübariz Mansimov Kurbanoğlu biyografisi!

Mübariz Mansimov kimdir? Mübariz Mansimov kaç yaşında, nereli? Mübariz Mansimov Kurbanoğlu biyografisi!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Pal FM ve Palstation106 Radyolarının sahibi olan Mübariz Mansimov son dönemde internette en çok merak edilen isimler arasında yer almaktadır. Türk vatandaşı olan Azerbaycanlı iş adamı. Türkiye'de yaşamaktadır. Türk vatandaşı olduktan sonra soyadını "Kurbanoğlu" olarak değiştirmiştir. Mübariz Mansimov kimdir? Mübariz Mansimov kaç yaşında, nereli? Mübariz Mansimov mesleği nedir? Mübariz Mansimov Kurbanoğlu hayatı ve biyografisi nedir?

Türk vatandaşı olan Azerbaycanlı iş adamı. Türkiye'de yaşamaktadır. Türk vatandaşı olduktan sonra soyadını "Kurbanoğlu" olarak değiştirmiştir. Mübariz Mansimov kimdir? Mübariz Mansimov kaç yaşında, nereli? Mübariz Mansimov mesleği nedir? Mübariz Mansimov Kurbanoğlu hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde…

MÜBARİZ MANSİMOV KİMDİR?

Mübariz Mansimov (Azerbaycan: Mübariz M?nsimov, 22 Mart 1968, Masallı), aynı zamanda Türk vatandaşı olan Azerbaycanlı iş adamı. Türkiye'de yaşamaktadır. Türk vatandaşı olduktan sonra soyadını "Kurbanoğlu" olarak değiştirmiştir.

Palmali Holding'in sahibi olan Mübariz Mansimov, 6'sı kız, 3'ü erkek, 9 çocuklu işçi sınıfı bir ailenin evladı olarak, 22 Mart 1968'de, Bakü şehrinde doğdu. İş yaşantısında yükselerek Palmali Qrubu'nun sahibi olan Mübariz Mansimov, Türkiye vatandaşı oldu. 2005-2006 sezonunda sahibi olduğu Hazar Lenkeran kulübünün teknik direktörlüğüne Rasim Kara'yı getirdi ve Oktay Derelioğlu'nu transfer etti. Oktay, ligi gol kralı olarak tamamladı sezon sonunda takımdan ayrıldı.

Türkiye'de yayın yapan Pal FM ve Palstation106 Radyolarının sahibidir. Aynı zamanda Palhaber.com isimli haber sitesi bulunmaktadır.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title