Milletvekili İsmail Özgün'den Köy Gezileri

Milletvekili İsmail Özgün'den Köy Gezileri

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Hesaplarını İnceleme Komisyonu Başkanı İsmail Özgün, Seçim Bölgesi Balıkesir'de Temaslarda Bulundu.

Milletvekili İsmail Özgün'den Köy Gezileri

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Hesaplarını İnceleme Komisyonu Başkanı İsmail Özgün, seçim bölgesi Balıkesir'de temaslarda bulundu.

Milletvekili İsmail Özgün, hafta sonu geldiği Balıkesir'de, ilçelerde düzenlenen programlara katılarak vatandaşlarla kucaklaştı. Milletvekili Özgün, ilk olarak Balya ilçesine bağlı Yenikavak köyündeki geleneksel köy hayrına katıldı, vatandaşlarla sohbet etti. Balya'dan Gönen'e geçen Özgün, Çerkez düğününe katılarak buradaki oyuna da eşlik ettikten sonra programına Balıkesir merkezdeki Yeniköy'de düzenlenen geleneksel köy hayrıyla devam etti. Ardından il merkezine bağlı Ayvatlar köyüne geçen İsmail

Özgün, Türkiye genelinde çeşitli illerden misafir olarak gelen halkoyunları gruplarının gösterilerinin de yer aldığı Balıkesir Yörük Türkmen Şöleni'ne katıldı. Bir günde yüzlerce kilometrelik yol kat eden Milletvekili Özgün, Kavaklı ve Ortaca köylerindeki köy hayırlarına katılarak burada vatandaşlarla güncel konular üzerine sohbet etti. Milletvekili Özgün, "Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan bu tür güzel geleneklerimizi düzenleyenleri kutluyor, tüm hemşehrilerimi selamlıyorum" dedi.

(YU-YU-SN-SN-Y)