Mike Pence Haberleri

Mike Pence haber, Mike Pence son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mike Pence - 21.10.2020
ABD'de Hristiyan grupların seçim mücadelesi kızışıyor
Evanjeliklerin ABD başkanları üzerindeki etkisi ABD başkanlarının Evanjelik seçmen kitlesinin desteğini alabilmek için iç politikadaki tavır ve söylemlerinden daha çok dış politikadaki duruşlarına bakmak gerekir. Evanjeliklerin kürtaj ve eşcinsellik-karşıtlığı, sekülerlik tartışmaları ve dini özgürlükleri kapsayan politik talepleri doğrultusunda ABD iç politikasına nüfuz etme çabalarından daha görünür olan, ABD dış politikasında özellikle de İsrail yanlısı politik duruşlarıdır. Bu bağlamda hem iç hem de dış politikada Evanjelik Hristiyanların 2016'dan itibaren ABD Başkanı Trump'ın üzerindeki etkisini açıkça görmek mümkün. Mike Pence, Andrew Craig Brunson, Jim Wallis, Hershael York, Jerry Falwell, John Hagee, Tony Perkins, Billy Graham gibi Evanjelik Hristiyanların da özellikle bu dönemde görünürlük kazandıkları biliniyor.
Mike Pence - 8.10.2020
Trump'tan canlı yayın tartışmalarının yüz yüze yapılması talebi
Dün gece başkan yardımcısı adayları Kamala Harris (Biden) ile Mike Pence (Trump) arasındaki canlı yayın tartışmasının ardından, CPD'nin Biden ile Trump arasında bundan sonra yapılacak tartışmaların sanal ortamda olacağını açıklamasını "dikkati başka yere çekme çabası" olarak nitelendiren Stepien, Pence'in Harris'e karşı "zafer" kazandığını iddia etti.
Mike Pence - 8.10.2020
ABD'de başkan yardımcısı adayları Pence ve Harris canlı yayında karşı karşıya geldi Açıklaması
ABD'de başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ile Demokrat Kamala Harris'i karşı karşıya getiren canlı yayın münazarası büyük oranda sakin geçerken, adaylar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele, yeni Yüksek mahkeme yargıcı seçimi, seçimlerin bütünlüğü ve dış...
Mike Pence - 7.10.2020
Trump'ın üst düzey danışmanlarından Stephen Miller da Kovid-19'a yakalandı
Miller'ın eşi olan ve Başkan Yardımcısı Mike Pence'in basın sözcülüğünü yapan Katie Miller da mayıs ayında Kovid-19'a yakalanmış ve Beyaz Saray'daki ilk "pozitif" vakalardan olmuştu.
Mike Pence - 6.10.2020
ABD'de Başkan Yardımcısı adaylarının canlı yayın tartışması için "plastik cam bölme" krizi
ABD'de 3 Kasım'daki seçimler için Başkan Yardımcısı adayı olan Mike Pence ve Kamala Harris'in çarşamba akşamı yapacağı canlı yayın tartışmasında, ikilinin arasının "plastik cam bölme" ile ayrılması tartışması çıktı.
Mike Pence - 6.10.2020
ABD Başkanlık seçimleri için şu ana kadar 4 milyondan fazla oy kullanıldı
Başkan Yardımcısı Mike Pence ile Biden'in Başkan Yardımcısı adayı Kamala Harris arasındaki ilk seçim tartışması da çarşamba gecesi Utah eyaletinin Salt Lake şehrinde yapılacak.
Mike Pence - 4.10.2020
Haftanın tarihine bakış
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in 17 Ekim'de baş başa, iki ülke yetkililerinin heyetler arası görüşmelerinin ardından, 13 maddelik "Kuzeydoğu Suriye'ye İlişkin Türkiye-ABD Ortak Açıklaması" kamuoyuyla paylaşıldı.
Mike Pence - 3.10.2020
ABD Başkanı Donald Trump önlem amaçlı hastaneye götürülüyor
Trump yetkilerini devretmedi, görevini sürdürüyor Trump'ın hastaneye kaldırılmasıyla, başkanın görevini Başkan Yardımcısı Mike Pence'e devredip devretmeyeceği de merak konusu oldu.
Mike Pence - 1.10.2020
ABD'de başkan adayları arasındaki "kaotik" tartışmanın ardından yeni kurallar getiriliyor
Başkan yardımcıları da tartışma sahnesine çıkacak Öte yandan, Cumhuriyetçi Parti başkan yardımcısı adayı Başkan Yardımcısı Mike Pence ile Demokrat Parti başkan yardımcısı adayı eski California Başsavcısı Senatör Kamala Harris, 7 Ekim'de Utah eyaletinin Salt Lake şehrindeki Utah Üniversitesindeki Kingsbury Salonu'nda düzenlenecek tartışmada kozlarını paylaşacak.
Mike Pence - 1.10.2020
Ekim 2020 Dünya Gündemi
- Brüksel'de AB-Ukrayna Zirvesi yapılacak. 7 Ekim ABD Başkanı Yardımcısı Adayları Mike Pence ve Kamala Harris, Utah'ın Salt Lake City kentinde canlı yayın tartışmasına katılacak.
Mike Pence - 29.9.2020
ABD'de ilk canlı yayın öncesinde adayların talepleri gündemde
İki partinin başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris ise 7 Ekim'de Utah'ta canlı yayında tartışacak.
Mike Pence - 28.9.2020
Anket: Canlı yayın tartışmasına bir gün kala Biden, Trump'ın yüzde 2 önünde
İki partinin başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris ise 7 Ekim'de Utah'ta canlı yayında tartışacak.
Mike Pence - 24.9.2020
Trump, ABD Yüksek Mahkemesi Yargıcı Ginsburg'un cenazesini ziyaret etti
Ayrıca dün akşam saatlerinde ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ve eşi Karen Pence de Ginsburg'un cenazesini ziyaret etmişti.
Mike Pence - 23.9.2020
Pence'in uçağı kuş sürüsüne çarpınca New Hampshire'deki havalimanına zorunlu dönüş yaptı
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in uçağı bir kuş sürüsüne çarptıktan sonra önlem amaçlı, hareket ettiği New Hampshire eyaletine zorunlu geri dönüş yaptı.
Mike Pence - 22.9.2020
Son dakika haberleri: Trump ve Biden'ın ilk canlı yayın tartışmasının konuları belli oldu
İki partinin başkan yardımcısı adayları Cumhuriyetçi Mike Pence ve Demokrat Kamala Harris ise 7 Ekim'de Utah'da canlı yayın tartışması yapacak.
Mike Pence - 16.9.2020
Son dakika haberleri | Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylandığında, kendisi ve ailesinin aşı olmak için tereddüt etmeyeceğini açıkladı.
Mike Pence - 16.9.2020
ABD Başkan Yardımcısı Pence: "Onaylandığı zaman, Kovid-19 aşısı olmak için tereddüt etmem"
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, ABD Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylandığında, kendisi ve ailesinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olmak için tereddüt etmeyeceğini açıkladı.
Mike Pence - 10.9.2020
ABD Başkan Yardımcısı Pence: "Trump, ilk günden beri halkının sağlığını ilk sıraya koydu"
ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Başkan Donald Trump'ın yeni tip koronavirüsü (Kovid-19) önemsiz gösterdiği iddialarına ilişkin, "Trump, bir taraftan ilk günden bu yana Amerikan halkının sağlığını ilk sıraya koyarken, bir taraftan da Amerikan halkına da tüm süreç boyunca moral vermeye çalıştı.
Mike Pence - 2.9.2020
Kolombiya Yüksek Mahkemesi, Uribe davasındaki yargı yetkisini devretti
Uribe'nin, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence dahil siyasi müttefikleri, Yüksek Mahkemenin kararını kınamış ve eski devlet başkanının serbest bırakılması çağrısında bulunmuştu.
Mike Pence - 28.8.2020
Trump, partisinin kendisine yaptığı teklifi kabul ederek resmen başkan adayı oldu
Trump, ABD'yi vuran Laura kasırgasından ölenlerin yakınlarına başsalığı dileklerini iletti ve kasırgadan etkilenenlere desteğini dile getirerek sözlerine başladı. Trump, eşinden çocuklarına kadar ailesine teşekkür etti ve ardından başkan yardımcısı Mike Pence'e övgüler yağdırarak, Amerika'yı Covid-19 öncesi ekonomisine geri döndürme sözü vererek ülkeyi yeniden inşa etme ve "rekor refah" elde etme sözü verdi.
Mike Pence - 27.8.2020
Trump: "NBA, siyasi bir örgüt haline geldi; bu, ülkemiz için iyi değil"
Trump, Louisiana eyaletini vurmaya başlayan Laura Kasırgası'yla ilgili bilgi almak için ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in de yer aldığı bir heyetle başkent Washington DC'deki Federal Acil Durum Yönetimi Ajansı (FEMA) merkezini ziyaret ederek burada brifing aldı.
Mike Pence - 27.8.2020
Son dakika haberi... ABD Başkan Yardımcısı Pence, Cumhuriyetçi Parti Kurultayında polise destek verdi
Son dakika haberleri: ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Cumhuriyetçi Parti Kurultayındaki konuşmasında, ülkenin bazı büyük şehirlerindeki ırkçılık karşıtı protestoların şiddet eylemlerine dönüşmesine tepki gösterdi ve polise desteklerinin kesilmeyeceğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mike Pence Haberleri | Mike Pence Kimdir - Haberler - Mike Pence haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mike Pence kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'de Hristiyan grupların seçim mücadelesi kızışıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 07:07:57. #1.14#
title