Mide ameliyatı sonrası aşırı kilo veren Ümit Erdim, tanınmaz hale geldi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mide ameliyatı sonrası aşırı kilo veren Ümit Erdim, tanınmaz hale geldi

Haberler.com - Haberler | Magazin

Geçirdiği mide ameliyatı ile fazla kilolarından kurtulan Ümit Erdim'in aşırı zayıflamış hali takipçilerini endişelendirdi. Erdim konuyla ilgili açıklama yaparak, "Kilomdan, sağlığımdan ve görüntümden aşırı memnunum." ifadelerini kullandı.

Hayat Bilgisi dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran ünlü oyuncu Ümit Erdim, son haliyle takipçilerini dehşete düşürdü. Erdim konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Mide ameliyatı sonrası aşırı kilo veren Ümit Erdim, tanınmaz hale geldi

"ÇOK FAZLA KİLO VERMİŞSİN TANIYAMADIM"

Fazla kilolarıyla başı dertte olan oyuncu Ümit Erdim, mide ameliyatı geçirip kilo vermişti. Fakat Ümit Erdim'in son hali takipçilerini üzdü. Aşırı kilo verdiği görülen Ümit Erdim tanınmaz hale geldi. Erdim'in son halinin fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, "Abi inşallah sağlığın yerindedir." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "Çok fazla kilo vermişsin tanıyamadım." ifadelerini kullandı.

Mide ameliyatı sonrası aşırı kilo veren Ümit Erdim, tanınmaz hale geldi

"GÖRÜNTÜMDEN AŞIRI MEMNUNUM"

Erdim takipçilerinin yorumları sonrası konuyla ilgili açıklama yaparak, "Kilomdan, sağlığımdan ve görüntümden aşırı memnunum." ifadelerini kullandı.

Mide ameliyatı sonrası aşırı kilo veren Ümit Erdim, tanınmaz hale geldi

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (74)
Adınızı Yazın:Hastalıklı gibi görünüyor. Sağlıklı insan görüntüsü yok. . Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
musa:kilo vermek isteyenler açlık oruçları yapsın 7 gün 10 gün yapsın ancak mide ameliyatı olmasın, mide ameliyatı sonucunda başka rahatsızlıklar da ortaya çıkıyor. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Josef:Sağlıklı olmak çok zayıf olmak değil ki arkadaşım. Yüzün kemik gibi duruyo ve sen buna çok sağlıklıyım çok mutluyum diye tepki veriyosun. Birkaç hekime daha danış en azından boy kilo orantısından falan bahsetsinler sana belki bi faydası olur. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 74 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title