Mıchael Kors ve Kate Hudson Açlıkla Mücadele İçin Elele

Mıchael Kors ve Kate Hudson Açlıkla Mücadele İçin Elele

Mıchael Kors  ve Kate Hudson Açlıkla Mücadele İçin Elele
Bültenler - Haberler | Güncel

Golden Globe ödüllü ve Oscar adayı yıldız Kate Hudson, Michael Kors'un dünya çapında yürüttüğü World Food Programme (WFP) açlıkla savaş kampanyasında yer aldığını açıkladı.


2013 yılında Michael Kors tarafından başlatılan "Watch Hunger Stop" bağış kampanyasının ardından Michael Kors dünyada açlığı yok edebilmek ortak hedefindeki WFP ile uzun dönem ortaklık kurdu. Ekim 2014'te Michael Kors kişisel olarak Watch Hunger Stop T-shirt'ü ile poz verip fotoğrafını #WatchHungerStop ile sosyal medyada etiketleyen herkes için 100 çocuğa yiyecek gönderme sözü verildi ve buna ek olarak kampanyanın bugüne kadar Michael Kors 100 Serisi'nden satılan her saat için WFP ihtiyaç sahibi 100 çocuğa besin değeri yüksek yiyecek yardımı yapılıyor. Bu kampanyanın sonucu olarak da Michael Kors butiklerinden ve mesaj ile yardım yapan bağışçılar tarafından toplamda 10 milyon yiyeceğin tüm dünyadaki aç çocuklara ulaştırılması sağlandı.

Dünya çapındaki aç çocuklara 10 milyon yemek gönderilmesini sağlayan Michael Kors'a United Nations World Food Programme (WFP) tarafından da Uluslar Arası Açlıkla Savaş Elçisi onuru verildi.

Michael Kors, "Watch Hunger Stop kampanyasından ve WFP ile yaptığımız ortaklık sonucu ihtiyaç sahibi çocuklara 10 milyon yemek gönderebilmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin desteği ve ilgisi olmasaydı bunu başaramazdık. Sizler bize ilham ve umut veriyorsunuz, açlıkla savaşımızda yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz" dedi.

Başarılı oyunculuk kariyerinin yanı sıra çocukları, eğitimi ve insan haklarını destekleyen pek çok organizasyonda ve yardım kampanyasında gönüllü olarak çalışan Kate Hudson'ın Watch Hunger Stop kampanyasına desteği özellikle kampanyanın bilinirliğinin artması ve dünya çapında açlığın durdurulabilmesi hedefinin gerçekleşmesi için büyük bir rol oynuyor.

Kate Hudson; 'Michael Kors'un dünyada açlığı bitirmek için başlattığı bu kampanyada görev almaktan dolayı çok mutluyum. Bir anne olarak ihtiyaç sahibi çocukları sağlıklı ve eğitimli birer birey haline dönüştürmekten daha önemli bir hedefi hayal dahi edemiyorum. Bu kampanya ile hepimiz en azından bir çocuğun hayatında çok büyük farklılık yaratabiliriz." dedi.

Kate Hudson ve Michael Kors'un Ekim ayında bir arada yürütecekleri ilk Watch Hunger Stop kampanyasında limitli sayıda iki Bradshaw saati lanse edilecektir. Özel üretim her Bradshaw 100 saatinin satışında WFP tarafıdan 100 çocuğa besin değeri yüksek yiyecek olarak gönderilecek ve Brandshaw 100 saatleri tüm dünyada Michael Kors butiklerinde ve michaelkors.com adresinde satışa sunulacak.. Ayrıca Dünya Açlık Günü olan 16 Ekim'e özel müşteriler Michael Kors butiklerinde WFP'ye kayıt olup $5, $10 veya $25 bağışta bulunabilecekler.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title