MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Açıklaması

MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Açıklaması

MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Açıklaması
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı, Ağırnas Beldesinde seçim irtibat bürosu açtı.

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı, Ağırnas Beldesinde seçim irtibat bürosu açtı. Seçim irtibat bürosunda konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Büyükşehir Belediye Başkanına seslenerek, "Bilboardlar sizinse, meydanlar da Milliyetçi Hareket Partisinin" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı tarafından Ağırnas Beldesinde seçim irtibat bürosu açtı. Açılışa Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete, Bünyan Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Özmen, Ağırnas Belde Belediye Başkanı İsmail Mete ve çok sayıda partili katıldı. Seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete, Ağırnas, Turan ve Subaşı gibi bölgeler için önemli projeler hazırladıklarını ifade ederek, "Ağırnas'ı yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Türkiye'nin ikinci Beypazarı yapacağız" dedi.

Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete ise, Türkiye'de en büyük fidanlığın bu bölgeye yapılacağını ifade ederek, bu projenin gerçekleşmesi ile birlikte yaklaşık bin kişiyi istihdam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy ise yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesinin imkanları kullanılarak kitaplar basıldığını, yemekler verildiğini ve bilboardlar tutulduğunu ifade ederek, "Bilboardlar sizinse meydanlar da Milliyetçi Hareket Partisinin" dedi. - KAYSERİ

MHP Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy Açıklaması

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title