METİN ÇELİK HABERLERİ

Metin Çelik haber, Metin Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Çelik

Metin Çelik

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1977 - ...

Metin Çelik Kimdir ?

1977 yılında Kastamonu – Taşköprü de doğdu.1994 yılında Kastamonu İ.H.Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 1999 yılında bitirdi. 2000 yılından bu tarafa Kastamonu Merkez’de Serbest Avukatlık yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Çelik - 08.01.2021
AK Parti Kastamonu Milletvekili Çelik, Tosya'yı ziyaret etti
AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Tosya'da incelemelerde bulundu.
Metin Çelik - 29.12.2020
İhsangazi'nin ilk belediye başkanının cenazesi toprağa verildi
Cenazeye ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, İhsangazi Kaymakam Vekili Ümit Fırat Böçkün, İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık ve vatandaşlar katıldı.
Metin Çelik - 23.11.2020
Hamza Dağ: "Doğu Akdeniz'de yaptığımız hamlelerle, Dağlık Karabağ'a da yapmış olduğumuz işlerle milletimizin desteği partimize artmış vaziyette"
Kendisinin de bir hukukçu olduğunu söyleyen Dağ, şöyle konuştu: "Bana verilen eğitimden yola çıkarak şunu söylüyorum; azmettiren suç faili gibi ceza alır. Hukuk kuralları mı değişti? Benim aldığım eğitim bunu gerektiriyordu. Dokunulmazlığını o dönemde hep birlikte Mecliste kaldırdık. Bütün dokunulmazlığını kaldırdık. CHP Genel Başkanı 'Hodri meydan' dedi. 'Buyurun bütün dokunulmazlığını kaldırın' dedi. Hepsini kaldırdık. Bütün siyasi partiler beraber kaldırdı bunu. Yürüyen sürecin tamamı hukukidir. Adalet noktasında yürür. İşinize geldiğinde mahkemeye müdahale etmeyin ama işinize gelmediğinde de siz müdahale edeceksiniz. Ayıptır arkadaş. 18 yıldan bu yana mahkemeler bağımsızdır, bağımsız şekilde yoluna devam eder diyoruz. Ama her seferinde cübbemi giyerim diyenler, birilerine yaranmak için Anayasa 138'i hemen unutuveriyorlar." "AK Parti'nin hizmetlerini görmezden gelip milleti yalanlarla aldatmaya çalışıyorlar" AK Parti'nin hizmetlerini görmezden gelip milleti yalanlarla aldatmaya çalıştıklarını belirten AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ise, "1959 yılında açılan havalimanımız kapanmıştı.
Metin Çelik - 27.09.2020
AK Parti Tosya İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, kongrede yaptığı konuşmada, AK Parti'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde iktidara geldiği 2002 yılından bugüne kadar başarıdan başarıya koşturduğunu söyledi.
Metin Çelik - 12.09.2020
Çaycuma AK Parti ilçe kongresi gerçekleştirildi
Sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek düğün salonunda gerçekleşen kongreye, AK Parti Kastamonu Milletvekili ve Zonguldak Koordinatörü Metin Çelik, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Erbay, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, belde ve belediye başkanları ile delegeler katıldı.
Metin Çelik - 11.09.2020
Kandemir: "Yalanı adeta elbise gibi giymiş bir muhalefet var"
"Yalanı adeta elbise gibi giymiş bir muhalefet var" Teşkilatlara da uyarılarda ve tavsiyelerde bulunan Kandemir, şunları söyledi: "Aramıza nifak düşmeden, aramıza kötülükleri sokmadan el ele, gönül gönüle Türkiye için gayret bekliyoruz. Şimdi buraya gelirken şöyle çalışmalara baktım. Evliyalar diyarı, şehitlerin diyarı Kastamonu, AK Parti siyaseti hareketinin yüreğinden geçen bir heyecanının tam da hissedildiği bir şehirdir. Bizi en iyi anlayan hemşehrilerimizin, bizin dünyamızı paylaşan hemşehrilerimizin olduğu yerdir Kastamonu. Onun için burada sadece Kastamonu'da yaşayanlara değil, büyükşehirlerde yaşayan hemşerilerimize de derdimizi, heyecanımızı anlatmamız lazım. Karşımızda çok kolay yalan söyleyebilen, yalanı adeta elbise gibi giymiş bir muhalefet var. Bu muhalefet anlayışına karşı bizim şöyle alnımız ak, başımız dik çalışmalarımı anlatmamız lazım" "2023 yılında Cumhur İttifakı ile el ele vereceğiz ve kazanacağız" 2023 yılında yapılacak seçimlerin önemine değinen Kandemir, şöyle devam etti: "İsmini hatırlamadığımız, bilmediğimiz komutanları ve askerleri fetihle karanlık bir çağ kapattılar ve yeni bir çağın kapısını araladılar. Çünkü biz, 100 sene sonra tarihi yazanlar bir çağ kapandı, bir çağ açıldı, İstanbul'un fethiyle dedik. Bugün ismini bilmediğimiz o askerler gibi, o komutanlar gibi işte tam böyle bir mücadelenin içerisindeyiz. Belki ismimiz hatırlanmayacak, belki de bilinmeyecek ama eminim Tayyip Erdoğan'ın yanında saf tutmuş kardeşlerimiz olarak Allah onlardan razı olsun denilerek ardımızdan Fatihalar okunacak. Kaderimizi yaşıyoruz, kaderimizi yaşayacağız. Biz AK Parti ailesi olmaya geliyoruz. 2023 yılında Cumhur İttifakı ile el ele vereceğiz, gönül günüle vereceğiz. İnşallah Türkiye'yi çok daha güzel yarınlara taşıyacağız. Ben, bu salonda bu heyecanı gördüğümüz ifade etmek istiyorum. Yeni başkanıma ve ekibine şimdiden başarılar diliyorum" "Taşköprü'ye doğalgazın gelmesini sağladık" AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ise, "Taşköprü ilçemize AK Parti olarak büyük hizmetlerin gelmesi için çalıştık, Kastamonu'da ve bölgemizde bir ilk olan Atık Su Arıtma Tesisini hayata geçirdik, Taşköprü Cumhuriyet meydanı projesi Belediye ve KUZKA aracılığı ile yaptık, Taşköprü OSB için mücadeleler verdik ve bürokratik engelleri bir bir aştık.
Metin Çelik - 11.09.2020
Hanönü AK Partide görev değişimi oldu
Genel Kurula, Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Tosya önceki dönem Belediye Başkanı Kazım Şahin ve delegeler katıldı.
Metin Çelik - 07.09.2020
AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongreleri yapıldı
Kongrelere AK Parti Kastamonu Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, belediye başkanları, il ve ilçe örgütleri temsilcileri ile partililer katıldı.
Metin Çelik - 03.09.2020
Son dakika haberi: Kastamonu Valisi Çakır: "Şu ana kadar 60-70 hektarlık bir alan zarar gördü"
"Şu ana kadar 60-70 hektarlık bir alan zarar gördü" Yangının devam ettiği noktada Kastamonu Valisi Avni Çakır, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ve Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu da incelemelerde bulunarak, yetkililerden bilgi aldı.
Metin Çelik - 26.08.2020
Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneğinden Milletvekili Çelik'e ziyaret
Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği (TGKD) Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik'i ziyaret etti.
Metin Çelik - 23.08.2020
Atatürk'ün Kastamonu'ya gelişi ve Şapka İnkılabı'nın 95. yıl dönümü
Kovid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleşen programa Vali Avni Çakır, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu ile protokol katıldı.
Metin Çelik - 21.06.2020
Kastamonu Amatör Spor Kulubü Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Kastamonu Hasan Doğan Gençlik Merkezi'nde yapılan toplantıya AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adem Keloğlu ve delegeler katıldı.
Metin Çelik - 19.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Törene, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz ile AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.
Metin Çelik - 23.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Kastamonu Atatürk ve Şehit Şerife Bacı Anıtı'ndaki programa, Vali Yaşar Karadeniz, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Garnizon Komutanı Personel Albay Gamze Aydoğdu, Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Çelik Haberleri | Metin Çelik Kimdir - Haberler - Metin Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Kastamonu Milletvekili Çelik, Tosya'yı ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:23:58. #1.14#
title