Metin Aksoy Haberleri

Metin Aksoy haber, Metin Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Aksoy - 29.04.2021
"Finansal Okuryazarlık" projesi AB ülkeleriyle yürütülecek
Açıklamada, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'un protokol imza törenindeki şu ifadelerine yer verildi: "Selçuk Üniversitesi olarak bu tür projelerde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile her zaman iş birliği yapmaya devam edeceğiz.
Metin Aksoy - 15.04.2021
Son dakika haberleri: Selçuk Üniversitesi'ni TEKNOFEST'te 468 yarışmacı temsil edecek
Festivale, ilk ve ortaöğretimin de dahil edilmesiyle küçük yaştan itibaren öğrencilerin bilimi sevmesine, yeni bir şeyler üretebilme becerisi kazanmasına imkan tanındığını vurgulayan Sarıtaş, şunları kaydetti: "Selçuk Üniversitesi olarak TEKNOFEST'in 2022 yılında Konya'da gerçekleştirilmesini çok istiyoruz. Konya'da yapılması halinde Selçuk Üniversitesi ailesi olarak ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız. TEKNOFEST'te yarışacak olan öğrencilerimize, danışman hocalarımıza desteklerinden dolayı Selçuk Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Metin Aksoy'a, T3 Vakfının yöneticilerine, yerli ve milli teknoloji hamlesi çerçevesinde ülkemizin geleceğine yön veren politikalar üretme gayesiyle TEKNOFEST'e destek veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum.
Metin Aksoy - 23.02.2021
SÜ'den hakim ve savcı adaylarına eğitim desteği
Selçuk Üniversitesiyle personelin eğitimi konusunda da bire bir devam eden ilişkileri olduğunu vurgulayan Solmaz, şunları kaydetti: "SÜ Hukuk Fakültesi ile zaten iyi bir ilişkimiz bulunuyor. Devletimizin, kurumlarımızın en güzel yatırımlarından birisi de kişiye yapılan yatırımdır. Bunun devam etmesi konusunda Adalet Bakanlığımız yıllardır çok güzel çalışmalara imza atıyor. Yerelde de bu çalışmaların taçlandırılması anlamında çalışmalarımız devam ediyor. Bu bakımdan, bugün imzalayacağımız protokollerin haricinde, personelimizin vatandaşlarımızla olan diyaloğunu en iyi noktaya getirebilmek için sayın rektörümüz ve SÜ İletişim Fakültesi Dekanımızla görüştük. Vatandaşımıza, Konya halkımıza en iyi hizmeti verebilmek anlamında da özellikle etkin iletişim ve beden dili, öfke kontrolü ve stres yönetimi gibi konularda da personelimizi destekleyeceğiz. Yabancı dil öğretimi ve tezsiz yüksek programlarına yönelik imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Rektörümüz ve çalışma arkadaşları başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum." Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy da eğitime destek konusunda imzalanan protokollerin bölge ve kurumların kalkınması ve gelişmesinde önemli bir aşama olduğunu kaydetti.
Metin Aksoy - 16.02.2021
Konya'daki obruklarla ilgili risk haritası oluşturulacak
SÜ'den yapılan yazılı açıklamada, "Obruk Alanlarının Tespitine Yönelik Proje" kapsamında hazırlanan iş birliği protokolüne imzaları, SÜ Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve Konya İl Afet ve Acil Durum Müdürü Yıldız Tosun'un attığı ifade edildi.
Metin Aksoy - 03.02.2021
SÜ elektrikli araç yarışmalarına hazırlanıyor
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, SÜ Elektromobil Takımı'nın "TÜBİTAK Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları" kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalara yönelik sunum toplantısına katıldı.
Metin Aksoy - 17.01.2021
Kaplıca suları, "turfanda meyve" için kullanılacak
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ile Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, protokol imzaladı.
Metin Aksoy - 30.12.2020
Son Dakika | Selçuk Üniversitesi tarihe ışık tutuyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen SÜ Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, gazete arşivinin dijital ortama aktarılmasının, akademisyenler, öğrenciler ve tarihi olayları merak edenler için büyük bir kolaylık sağlayacağını dile getirdi.
Metin Aksoy - 15.12.2020
Son dakika haber: KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Kaslarımın cımbızla çekildiğini hissettim"
Son dakika haberleri: Yaklaşık 1,5 ay önce yüksek ateş, halsizlik ve öksürük gibi belirtiler üzerine başvurduğu hastanede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan ve gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, yaşadıklarını anlattı.
Metin Aksoy - 21.10.2020
Son dakika haberleri! Selçuk Üniversitesinde Kovid-19 aşısının hayvan deneyleri tamamlandı
Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy, SÜ Aşı Geliştirme ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof.
Metin Aksoy - 07.10.2020
Selçuk Üniversitesi, iş dünyasına yüksek lisans imkanı sağlayacak
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ile Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Akbıyık'ın katılımıyla gerçekleştirilen protokol kapsamında, oda üyeleri Sosyal Bilimler Enstitüsündeki işletme programında master yapma imkanı bulacak.
Metin Aksoy - 01.10.2020
SÜ Rektörü Aksoy İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti.
Metin Aksoy - 14.09.2020
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aksoy, Hüyük'ü ziyaret etti
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Hüyük ilçesini ziyaret etti.
Metin Aksoy - 09.09.2020
SÜ Rektörü Metin Aksoy'dan Ilgın'a ziyaret
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Konya'nın Ilgın ilçesini ziyaret etti.
Metin Aksoy - 05.09.2020
Karapınar heyetinden SÜ Rektörü Aksoy'a ziyaret
Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, beraberindeki heyetle Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'u ziyaret etti.
Metin Aksoy - 05.09.2020
Hüyük Belediye Başkanı Çiğdem'den SÜ Rektörü Aksoy'a ziyaret
Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'u ziyaret etti.
Metin Aksoy - 02.09.2020
Selçuk Üniversitesi Rektörü Aksoy, Silifke'de ziyaret ve incelemelerde bulundu
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve beraberindeki rektör yardımcıları Selçuk Üniversitesi Silifke - Taşucu Meslek Yüksek Okulu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Metin Aksoy - 19.08.2020
Selçuk Üniversitesi Ve Meram Belediyesi işbirliği protokolü imzalandı
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ile Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş tarafından imzalanan protokol, her iki kurum arasındaki ilişkileri güçlendirerek farklı konu ve alanlarda ortak projeler üretilmesinin önünü açacak.
Metin Aksoy - 18.08.2020
Son dakika haberleri! Trafik kazasında hayatını kaybeden öğretim üyesi toprağa verildi
Cenaze törenine, Koçer'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, çok sayıda akademisyen ve üniversitede görev yapan personel ile öğrenciler katıldı.
Metin Aksoy - 11.08.2020
Son dakika güncel: Selçuk Üniversitesinde sosyal mesafeli 45. yıl mezuniyeti
Rektör Prof. Dr. Metin Aksoy, internet üzerinden canlı yayınlanan törende, eğitim hayatlarını tamamlayarak mezun olan öğrencilere başarılar diledi.
Metin Aksoy - 29.07.2020
SÜ Rektörü Prof. Dr. Aksoy'un Kurban Bayramı mesajı
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Metin Aksoy - 14.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Konya Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Babür Özçelik, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ve Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Metin Aksoy - 03.07.2020
Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin'den Selçuk Üniversitesi Rektörü Metin Aksoy'a ziyaret
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy'a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundu.
Metin Aksoy - 03.07.2020
Selçuk ve KOP'tan yerli ve milli tohum için iş birliği
Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, rektörlükteki imza töreninde yaptığı açıklamada, ziraat fakültesinin üniversitenin en köklü fakültesi olduğuna işaret ederek, "Göz bebeğimizdir.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Aksoy Haberleri | Metin Aksoy Kimdir - Haberler - Metin Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Mandal, SÜ'de yürütülen aşı çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 09:29:19. #1.15#

title