Messi, Yeni Sözleşme İmzalamak İçin Barcelona'dan Oyuncu Transferi İstedi

Messi, Barcelona ile yeni sözleşme imzalamak için, Mbappe, Dembele, Griezmann gibi isimlerin transferini isterken, Arda'nın da içinde bulunduğu birkaç oyuncuyu ise istemedi.

Messi, Yeni Sözleşme İmzalamak İçin Barcelona'dan Oyuncu Transferi İstedi

İspanya'da yayın yapan Diario Gol gazetesi Messi'nin Barcelona'daki geleceği için endişeli olduğu ve sözleşme uzatmak için gidecek ve gelecek oyuncular üzerinde söz sahibi olmak istediğini iddia etti.

FORVET İSTEDİ

Gazete Barça'nın Arjantinli yıldızının ilk olarak geriye gelip top alan, top dağıtımı yapan, ileride topu tutarak diğer oyunculara hücuma katılmaları için zaman kazandırabilen bir forvet istediğini yazdı.

Gazeteye göre Messi'nin kafasındaki isimlerin başında Monaco'dan Kylian Mbappe var.

KİMLERİ İSTEMEDİ Kİ!

Yine Monaco'lu Bernardo Silva da listede. Borussia Dortmund'dan Ousmane Dembele de Messi'nin istediği isimler arasında. Ayrıca Atletico Madrid'in Fransız yıldızı Antoine Griezmann da Messi'nin alternatifleri arasında.

Arjantinli yıldız futbolcunun ayrıca Arsenal'dan Hector Bellerin'i de isteğini belirtiliyor.

ARDA'YI İSTEMEDİ

Barcelona'nın tüm bu transferleri yapabilmesi için bazı oyuncularını göndermesi gerekiyor. Haberde Messi'nin bu konuda da devrede olduğu özellikle Luis Enrique'nin son dönemde aldığı oyuncuların satılmasını istediği bilgisine yer verildi.

İşte Messi'nin takımdan gönderilmesini istediği oyuncular:

Andre Gomes

Paco Alcacer

Arda Turan

Jeremy Mathieu

Lucas Digne

Denis Suarez