Meryem Uzerli Bir Gecede Servet Kazandı!

Meryem Uzerli Bir Gecede Servet Kazandı!

20.03.2019 21:16 | Son Güncelleme: 20.03.2019 21:16

Orta Doğu'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Meryem Uzerli, Dubai'de katıldığı bir defilede servet kazandı.

Türkiye'de olduğu kadar Orta Doğu'da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncu Meryem Uzerli, Fransız moda markası Dior'un Dubai'deki defilesinin özel konukları arasındaydı. Uzerli, defileye katıldığı için bir gecede servet kazandı.

ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Oyuncu, Fransız moda markası Dior'un önceki gün Dubai'deki defilesine özel davetli olarak katıldı.Rodin Müzesi'ndeki defilede Dior tasarımı elbise ve çantayla yer alan Meryem Uzerli, güzelliğiyle büyüledi. Dünya çapında 24 milyon takipçisi olan marka, resmi Instagram sayfasında da Meryem Uzerli'yi paylaşıp övgüler yağdırdı.

821 BİN TL KAZANDI

Oyuncu, defile öncesi gerçekleşen kokteylde de sultanlar gibi karşılandı. Uzerli, pek çok Arap şeyhinin de ilgiyle izlediği defilede sevgi seliyle karşılaştı. Mütevazı tavırlarıyla takdir toplayan oyuncu, her bir hayranıyla tek tek fotoğraf çektirdi. Meryem Uzerli, iddiaya göre de Dior'un yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defileye katılmak için 150 bin dolara (yaklaşık 821 bin lira) 'evet' dedi.

Meryem Uzerli Bir Gecede Servet Kazandı!
Haber Yorumları (65)
BARIŞ: Hasbelkader yorumlara bakayım dedim de bakmaz olaydım. Bu yorumları yazan insanlarla aynı havayı teneffüs etmekten utandım.
FAYANSCİ: Sayin devlet büyüklerimiz mazota benzine kurus kurus zam yapmakla ugrasmayin bu ablamiza bi vergi bindiri verin 50 bin ona yeter 800 kasaya derim ben
ÜNAL: bu rakam sadece defilede sergilediği kıyafet için, gecenin devamında milyon dolarları kaptın ya hadi iyisin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title