Merve Sevi, Fazla Kilolarından Ötürü Denize Giremiyor

Merve Sevi, Fazla Kilolarından Ötürü Denize Giremiyor

Haberler.com - Haberler | Magazin

Fazla kilolarıyla dikkat çeken bir dönemin aranan isimlerinden Merve Sevi, habercileri yanına çağırarak "Denize girmeyeceğim, beklemeyin. Hayatta ayağa kalkmam" dedi.

Bodrum Yalıkavak X Beach'te güneşlenen oyuncu Merve Sevi, vücudunu yağlarken objektiflere takıldı.

"HAYATTA AYAĞA KALKMAM"

Bu sırada gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark eden 28 yaşındaki oyuncu, habercileri yanına çağırdı. "Çekmeyin" diyerek ricada bulunan Sevi, "Çok kilo aldım. Bu kiloyla denize falan girmem, boşuna beklemeyin. Çektiğiniz yeter. Hayatta ayağa kalkmam. Kalkarsam üzerimi giyinip kalkarım" dedi.


Merve Sevi, bir dönem Türk erkeklerinin sevgilisiydi...

"BU HALİMLE GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMİYORUM"

Bir dönem Türk erkeklerinin gözde isimlerinden olan Merve Sevi, bu sözlerine "Bu kilolu halimle görüntülenmek istemiyorum" diyerek devam etti.

Merve Sevi, güneşlenirken böyle görüntülendi;Haber Yorumları (14)
ESKİ AKPLİ YENİ MHP Lİ: Garı dediğin etli butlu olur
HAZIR: tam kıvama gelmiş .
ESKİŞEHİRLİ: Eskişehir''de yaşayan Merve Sevi, pek çok kişi tarafından sevilmeyen biri. Neden mi? Çünkü hal ve hareketlerini ne esnaf ne de insanlar hoş karşılıyor. . . Kendini ulaşılamaz gören, insanlara ''rica'' kipleri ile değil, ''Emir'' kipleri ile konuşan biri. . . O nedenle, sevilmeyen sevilmeyecek bir insan. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title