Menemen Belediyespor'da Ödüller Devam Ediyor

Menemen Belediyespor'da Ödüller Devam Ediyor

Menemen Belediyespor'da Ödüller Devam Ediyor
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta play off'tan TFF 1'inci Lig'e yükselmeyi hedefleyen Menemen Belediyespor'da yönetim, 4-1 kazanılan Kayseri Erciyesspor maçında gösterdiği başarılı performas nedeniyle kaleci Amir Güren'e televizyon hediye etti.

SPOR Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta play off'tan TFF 1'inci Lig'e yükselmeyi hedefleyen Menemen Belediyespor'da yönetim, 4-1 kazanılan Kayseri Erciyesspor maçında gösterdiği başarılı performas nedeniyle kaleci Amir Güren'e televizyon hediye etti. Daha önce Mert Hakan, Haluk ve Murat'a telefon ve televizyon armağan eden Profesyonel Şube Sorumlusu Ufuk Anık ve Yönetici Nadir Şenel bundan sonraki haftalarda da futbolculara sürpriz ödüller dağıtılacağını söyledi.

Hediyelerle oyuncuların motivasyonunu artırmayı amaçladıklarını belirten Ufuk Anık, "Kime ödül verileceğini futbolcular kendi aralarında belirliyor. Bu hafta televizyonu Amir'in hak ettiğini düşündüler, biz de kendisine sürpriz yaptık. Bu tür etkinlikler takımdaşlık olugusunu üst seviyeye çıkarıyor" dedi. Bu arada pazar günü deplasmanda Hatayspor ile oynanacak maçın hazırlıklarını sürdüren Menemen'de sakatlıkları bulunan Gökhan Sinanoğlu, Gökhan Ünal ve Veli forma giyemeyecek. 

- Menemen

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title