Haberler

Şimşek'ten İranlı Gazeteciye Kürtçe Cevap: Türkiye'nin Kürdüyüm

Güncelleme:

ABD'nin başkenti Washington'da bir konferansa katılan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, İranlı gazetecinin Kürtlerin geleceğiyle ilgili sorusuna Kürtçe cevap verdi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen Insight Turkey 5.Yıllık Konferansı'na katıldı. Şimşek, İranlı gazeteciye Kürtçe yanıt vererek, "Ben de Türkiye'nin Kürdüyüm" dedi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen Insight Turkey 5.Yıllık Konferansı'na katıldı. Şimşek, programda İranlı bir gazetecinin Kürtlerin Ortadoğu'daki geleceğini sorması üzerine Kürtçe konuştu.

"TÜRKİYE'NİN KÜRDÜYÜM"

Gazeteciye önce Kürtçe bilip bilmediğini soran Bakan Şimşek, daha sonra kendisinin de Türkiye'nin Kürdü olduğunu söyledi. Mehmet Şimşek'in bu sözleri gülüşmelerle son buldu.

Kaynak: Haberler.com / Güncel

Mehmet Şimşek Washington Türkiye Politika Güncel Haberler

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

AK Parti'den vekillerle ilgili performans raporu! 100'e yakın ismin yasama faaliyetlerinde rol almadığı tespit edildi

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

Bakmadan Geçme

19 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 19 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 19 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 19 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Eyüp, Üsküdar, Pendik elektrik kesintisi! 19 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 19 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 19 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Beyoğlu hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beyoğlu nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beylikdüzü hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beylikdüzü nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Beşiktaş hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Beşiktaş nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Beyoğlu, Fatih, Şişli 18-19 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Galatasaray Trencin maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) GS Trencin maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İzmir Balçova, Gaziemir, Karaburun elektrik kesintisi! İzmir elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, elektrikler ne zaman gelecek? Fenerbahçe Hull City maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) FB Hull City maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

500

Yorumlar (173)

SALİM:

MADEM KÜRTSÜN BU VAHŞETE NEDEN SESİN CIKMIYOR MEHMET EFENDİ?NERDE GÖRÜLMÜŞ AYLARCA SOKAGA CAIKMA YASAGI?HANGİ KİTAPTA YAZAR 15 GÜNDEN FAZLA CESEDLERİN AILESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE HAFTALARCA KALIP AİLESİN, N YANINA YAKLAŞTIRILMAMASI. İNSANLAR EVİNDEN ALINIP İNFAZ EDŞLRKEN KÜRTLÜGÜN GELMİYOR AKLINA. SİSTEME BİAT ETMİŞSİN ZATEN SENDE AGZINDAN KACIRDIN. SİZ KÜRTCE BİLMİYORSUNUZ. ÖNCE BEN TÜRLERÜN KÜRDÜYÜM DÜYOR GAFINI ANLAYINCA TÜRKİYENİN KÜRDÜYÜM DEYİP DÜZELTİYOR

105
93
yanıtYanıtla
quaresma17:

gercek kürt bu adamdır. gerisi ermeni kırmasıdır

148
46
yanıtYanıtla
ALPAGO:

Türkiye min her rengi güzeldir. bu güzelliği yok etmek isteyenlere fırsat vermeyin.

142
11
yanıtYanıtla
Bazidli:

Türk''lerin Kürdüymüş niye kendi Kürdünüz olamıyor musunuz, niye hep devşirme kalarak başkasına itaat ederek yaşamayı seçiyorsunuz? Bakan olmuşsun ama adam olamamışsın yazıx

64
67
yanıtYanıtla
urfa:

ŞEREFLİ KÜRT BUDUR İŞTE YASASİNKARDESLİK

83
37
yanıtYanıtla
Mardin:

Işte gerçek kürt.satlik kürtler pkk liler..pop star ve ekibi..

31
72
yanıtYanıtla
corumlu:

biz turk kurt ayrimi yapmiyoruz biz hain vatansever ayrimi yapiyoruz helal olsun sana mehmet simsek bulundugun yer sana yakisiyor

71
31
yanıtYanıtla
amedliMobil-ANDROID:

Satılık kurt desene suna Şimşek

37
64
yanıtYanıtla
ali:

Nusaybin Sur ve Cizrede Kürtler öldürülürken neredeydin

15
81
yanıtYanıtla
MEMO:

ALİ , NUSAYBİN SUR CİZREDE POLİSLER ASKERLER ÖLDÜRÜLÜRKEN NEREDEYDİN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (ÖLDÜRÜLEN DE KÜRT DEİL KCK PKK YDG H PYD . . . . . HAYİNLERİ BU ARADA )

yanıt11
yanıt2
Tüm 173 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title