MEHMET MÜEZZİNOĞLU HABERLERİ

Mehmet Müezzinoğlu haber, Mehmet Müezzinoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Müezzinoğlu

Mehmet Müezzinoğlu

Doğum Yeri Yunanistan
Doğum Tarihi 9.1.1955

Mehmet Müezzinoğlu Kimdir ?

9 Ocak 1955’te Batı Trakya Gümülcine’de doğdu. Çocukluk ve gençlik yıllarını Rumeli’de geçiren Müezzinoğlu, 1970 yılında İstanbul’a geldi. Lise tahsilini İstanbul İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Batı Trakya’ya döndü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Müezzinoğlu - 22.09.2021
ABD'li ilaç firmasının rüşvet iddialarıyla ilgili bakanlık raporuna DHA ulaştı
Eski Sağlık Bakanları Mehmet Müezzinoğlu ve Recep Akdağ'ın, kendi dönemlerinde gerçekleştiği iddia edilen rüşvet iddialarıyla ilgili, geçen yıl Temmuz ayında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç ihbarında bulunmuş, idari soruşturma için de Sağlık Bakanlığı'na başvurmuştu.
Mehmet Müezzinoğlu - 26.12.2020
Edirne-Kırklareli Yolu Sazlıdere Varyantı açılışını Bakan Karaismailoğlu yaptı
"TEM-Edirne Karaağaç bağlantı yolunun ihalesini yaptık" Bakan Karaismailoğlu, büyük bir gururla Edirne-Kırklareli Yolu'nun İskender-Sazlıdere Varyantı'nın açılışını hep birlikte gerçekleştirdiklerini dile getirerek, "Yolumuz, Doğu-Batı koridorundaki D-020 aksının önemli bir parçasıdır. Tek yol şeklindeki mevcut yolu 2x2 şeritli bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol standardına yükseltiyoruz. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü devamında 5,3 km uzunluğundaki TEM-Edirne Karaağaç bağlantı yolunun ihalesini yaptık.
Mehmet Müezzinoğlu - 25.12.2020
1915 Çanakkale Köprüsü hedeflenen tarihten önce açılabilir
Yapımı devam eden Halkalı - Kapıkule Hızlı Tren Projesi'nde de yoğun bir çalışma olduğunu vurgulayan Karaismailoğlu, şöyle devam etti: "Çerkezköy - Halkalı arası yüzde 15'ler seviyesine geldik, hızlı şekilde çalışıyoruz. Halkalı - Çerkezköy arasında da finansman görüşmelerine devam ediyoruz, önümüzdeki günlerde inşallah Halkalı - Çerkezköy hızlı tren hattının da ihalesini yaptığımızda Edirneli bir vatandaşımız trene bindiğinde Ankara'ya gidebilecek, hatta önümüzdeki yıllarda buradan Gaziantep'e kadar hızlı trenle gitme imkanı olacak. Edirne, Halkalı, Ankara, Konya, Eskişehir, hatta Sivas'a da gidebilecek." Edirne - Kırklareli bölünmüş kara yolunun tamamının 2022 yılında hizmete alınacağını belirten Bakan Karaismailoğlu, Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü devamında 5,3 kilometre uzunluğundaki TEM-Edirne Karaağaç bağlantı yolunun ihalesinin yapıldığını duyurdu.
Mehmet Müezzinoğlu - 16.10.2020
Edirne'den kısa kısa
İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar'la bazı alanları gezdiklerini ifade eden Demir, şunları kaydetti: "Uzgaç Barajı bölge halkının büyük umutlar beslediği bir barajdı ama işletmesini bile yapamadılar. Ellerindeki hazır projeyi değerlendiremediler. Buradan sonra Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nü gördük.
Mehmet Müezzinoğlu - 13.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Kentte kürek sporuna ilgiyi artırmak amacıyla çalışmalara başlandığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Arda ve Meriç nehirlerinin birleştiği Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü bölgesinde yoğunlaşan teknik çalışmalarda, yaklaşık 4 kilomterelik bir rota belirlendi.
Mehmet Müezzinoğlu - 17.09.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü için talimat verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle düzenlenen 140'ıncı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü için talimat verdi.
Mehmet Müezzinoğlu - 29.07.2020
ESKİ SAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU: BU MÜRACAATI YAPMAKTA VİCDANİ BİR SORUMLULUK HİSSETTİM
ESKİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kendi dönemindeki bir rüşvet iddiasıyla ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sağlık Bakanlığı'na yaptığı suç ihbarıyla ilgili DHA'ya özel açıklama yaptı.
Mehmet Müezzinoğlu - 22.07.2020
Son dakika haber... Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ da "araştırılsın" dedi
Son dakika haberi: ESKİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'ndan sonra TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ da, ABD'li ilaç firmasıyla ilgili rüşvet iddialarının araştırılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na ihbarda bulundu.
Mehmet Müezzinoğlu - 21.07.2020
Eski Bakan Müezzinoğlu'ndan kendi dönemine ait iddialarla ilgili araştırma talebi
ESKİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sağlık Bakanlığı'na kendi döneminde gerçekleştiği iddia edilen rüşvet iddiasıyla ilgili ihbarda bulundu.
Mehmet Müezzinoğlu - 19.07.2020
Son dakika haberleri! Edirne'de çıkan anız yangını söndürüldü
Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü yanındaki buğday hasadının yapılmış olduğu tarladan duman yükseldiğini fark eden vatandaşlar, itfaiyeye haber verdi.
Mehmet Müezzinoğlu - 22.06.2020
Meriç Nehri'nde kano turu gerçekleştirildi
Kano turuna Meriç Nehri üzerindeki Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden başlayan sporcular, Meriç Köprüsü'nü geçerek turu Süvari Köprüsü'nde tamamladı.
Mehmet Müezzinoğlu - 08.11.2019
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek Açıklaması
Çiçek, eski İçişleri Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Aksu, eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, oda ve borsa başkanları TOBB'un katkısıyla yaptırılan Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni ziyaret etti.
Mehmet Müezzinoğlu - 28.08.2019
Dha yurt bülteni - 11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- -Kazılan mezarlardan detay -Kırılan mezar taşlarından ve kırılan yatırın mezar taşından detay -Mezarlıktan detay -Kazılan çukurlardan detay Haber-Kamera: Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),  - ================= Edirne'de onarıma alınan Tunca'dan sonra Meriç Köprüsü de trafiğe kapatıldı Edirne'de restorasyona alınan tarihi Tunca Köprüsü'nün ardından  tarihi Meriç Köprüsü de  bakım onarım çalışmaları için trafiğe kapatıldı. İki köprünün de kapatılmasıyla birlikte Yunanistan'a açılan Pazarkule  Sınır Kapısı ile Karaağaç Mahallesi'ne geçişler alternatif yollar ve Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden sağlanıyor.
Mehmet Müezzinoğlu - 12.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Edirne'de Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı ve 5 bin kişinin yaşadığı Karaağaç Mahallesi ile kent merkezini birbirine bağlayan tarihi Tunca ve Meriç köprülerinde restorasyon için 3 gün önce çalışma başlatıldı. Edirnelilerin uzun süredir bozuk zemininden şikayet ettiği köprülerden ilk çalışmanın trafiğe kapatılarak başlatıldığı Tunca Köprüsü'nde  ilk olarak bozuk olan taşları belirlendi. Matkap yardımıyla kaldırılan taşlar buradan taşındı.  Restorasyonu gerçekleştiren firmanın şantiye şefi Ali İhsan Gündüz, restorasyonun aslına uygun şekilde yapılacağını söyledi. Gündüz, "Yapıştırıcı olarak kaymak kireç, taş tozu ve kum gibi malzemeler kullanacağız. Biz firma olarak Bosna Hersek'teki Mostar Köprüsü'nün restorasyonunu yapan firmayız. Bizim işimiz tarihi köprüleri yapmak. Bu konuda herkesin içi rahat olsun. Tarihi eserlere olan saygımızla bu çalışmayı yapıyoruz. Bu köprüyü tarihe uygun şekilde atalarımızın yaptığı gibi aynı harçları kullanarak yapacağız" dedi.  Öte yandan köprünün kapatılması nedeniyle Karaağaç Mahallesi'ne ve Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı'na ulaşım Bosnaköy köyünden ve Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden sağlanmaya devam ediyor.
Mehmet Müezzinoğlu - 12.07.2019
Tarihi Tunca Köprüsü'nün restorasyonunda o dönemin harcı kullanılacak
Restorasyon kapsamında köprünün araç trafiğine kapatılması nedeniyle Karaağaç Mahallesi'ne ve Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı'na ulaşım, Bosnaköy köyünden ve Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden sağlanıyor.
Mehmet Müezzinoğlu - 09.07.2019
Edirne'nin restorasyona alınan tarihi Tunca Köprüsü, trafiğe kapatıldı
EDİRNE'de, Pazarkule Sınır Kapısı ve Karaağaç Mahallesi ile kent merkezinin birbirine bağlandığı tarihi iki köprüden Tunca, restorasyon çalışmaları için trafiğe kapatıldı. Edirne Valiliği'nce başlatılan çalışmayla zemini yenilenecek tarihi köprü, yaklaşık 3 ay araç trafiğine kapalı kalacak. Geçişler, Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü ile Bosna köyü bölgesindeki NATO Köprüsü'nden sağlanacak.
Mehmet Müezzinoğlu - 09.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Kaza yeri Devrilen minibüs Minibüsün altında kalan otomobil Vatandaşların kaza ile ilgili açıklaması Kapanan yol Haber-Kamera: Cem SÜRMENELİ / ALAPLI(Zonguldak), =================================== EDİRNE'NİN RESTORASYONA ALINAN TARİHİ TUNCA KÖPRÜSÜ, TRAFİĞE KAPATILDI   EDİRNE'de, Pazarkule Sınır Kapısı ve Karaağaç Mahallesi ile kent merkezinin birbirine bağlandığı tarihi iki köprüden Tunca, restorasyon çalışmaları için trafiğe kapatıldı. Edirne Valiliği'nce başlatılan çalışmayla zemini yenilenecek tarihi köprü, yaklaşık 3 ay araç trafiğine kapalı kalacak. Geçişler, Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü ile Bosna köyü bölgesindeki NATO Köprüsü'nden sağlanacak.
Mehmet Müezzinoğlu - 09.07.2019
Tarihi Tunca Köprüsü trafiğe kapatıldı
Köprünün kapatılması nedeniyle Karaağaç Mahallesi'ne ve Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı'na ulaşım Bosnaköy köyünden ve Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü'nden sağlanacak.
Mehmet Müezzinoğlu - 02.07.2019
Edirne'nin tarihi Tunca ve Meriç köprüleri restorasyona alınıyor
Edirne'de Yunanistan'a açılan Pazarkule Sınır Kapısı ile 5 bin kişinin yaşadığı Karaağaç Mahallesi'ni birbirine bağlayan tarihi Tunca ve Meriç Köprüsü, 15 Temmuz 2019 gününden itibaren restorasyona alınarak, trafiğe kapatılacak. Karayolları 1'inci Bölge Müdürlüğü'ne bağlı tarihi köprülerin onarım için trafiğe kapanmasıyla düğün salonu ve çay bahçesi gibi turistlik işletmelerinin de bulunduğu bölgeye geçişler, Dr. Mehmet Müezzinoğlu Köprüsü ve Bosna Köyü bölgesinde bulunan NATO Köprü'sünden sağlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Müezzinoğlu Haberleri | Mehmet Müezzinoğlu Kimdir - Haberler - Mehmet Müezzinoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Müezzinoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'li ilaç firmasının rüşvet iddialarıyla ilgili bakanlık raporuna DHA ulaş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 02:14:05. #1.16#

title