Medcezir'de Sude'nin Kaçamağı Ortaya mı Çıkıyor?

Medcezir'de Sude'nin Kaçamağı Ortaya mı Çıkıyor?

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Medcezir bu hafta nefes kesecek bir bölüm ile geliyor. Nadir'in işlediği suçların kanıtlanmasıyla polis bütün sürece el koyar. Bu durum Sude'nin planlarını bozar.

Yaman'ın Nadir'in kaçış planını herkesten önce tahmin etmesi Leyla'nın hayatını kurtarır. Nadir ise etrafını saran çemberi aşmak için son hamlelerini yapar. Nadir'in işlediği suçların kanıtlanmasıyla polis bütün sürece el koyar. Bu durum Sude dışında herkesin rahat bir nefes almasına neden olur.

MİRA'DAN YAMAN'A BÜYÜK SÜRPRİZ

Mira'nın Yaman'a yılbaşı hediyesi olarak şarkısını televizyonda çaldırması, şarkının internette bir fenomen olmasına neden olur. Yaman'ın meşhur olması fikri uzak bir hayal değildir. Bu durum en çok Mira'yı rahatsız eder. Öte yandan şans Kenan'ın kapısını da çalar.

SUDE GERÇEKLE YÜZLEŞMEK ZORUNDA KALDI

Sude Kenan'la olan ilişkisinin gizemli heyecanına kendini kaptırmışken gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Sonunda bu rüyadan uyanma vakti gelmiştir. Kenan kalp çarpıntısıyla onu beklerken, Sude zor bir karar verir. Selim'in hayatında hep bir adım geride olacağını hisseden Deniz, ilişkilerini sorgulamaya başlar. Selim Deniz'i ikna etmeye çalışırken aslında kendisini ikna ettiğinin farkında değildir.

Bir gece vakti Sude'ye gelen telefon, onun tüm endişelerinde haklı olduğunu kanıtlar. Sude kendisini bekleyen tehlikeye doğru çaresizce ilerlerken yanında Yaman'dan başka kimse olmayacaktır.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (2)
SEVGİLER SUDE: Kadının giyimi kuşamı, hareketler. . tam dişi bir kadın. Rolünü iyi oynuyor. Seksapalitesi yüksek biri. Yaşlı aslında ama dizide çok hoş ve dişi.
KALE06: Suna sen daha yatmadınmı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title