Mario Gomez: Hocamız Beni Olumlu Yönde İten Güç Oldu, Geri Döndüm

Wolfsburg'da hoca değişikliğinden sonra çıktığı iki maçta da gol atmayı başaran eski Beşiktaşlı Mario Gomez, "Hoca beni gerçekten olumlu yönde iten bir güç oldu. Artık geri döndüm." dedi.

Wolfsburg teknik direktör Andries Jonker ile birlikte çok iyi bir hava yakalarken, yeşil-beyazlı ekip ligde çıktığı 2 maçta 4 puan almayı başardı.

Andries Jonker'in göreve gelmesinden sonra çıktığı 2 maçta da gol atmayı başaran Mario Gomez, yeni teknik direktöründen övgüyle bahsetti.

"ARTIK GERİ DÖNDÜM"

Beklenen performansın çok uzağında kalan Wolfsburg'un yıldız ismi Mario Gomez, Andries Jonker'in kendisinin güçlü yanlarını ön plana çıkardığını ''Bu hafta oldukça yoğun geçti. Jonker benden çok şey bekliyor. Nerede, nasıl olmamız gerektiğini anlatıyor. Beni gerçekten olumlu yönde iten bir güç oldu. Benim güçlü yönlerimi çok iyi biliyor. İki maçtır gol atıyorum. Artık geri döndüm'' sözleriyle ifade etti.

RB Leipzig karşısında aldıkları galibiyette de Jonker'in etkisinin büyük olduğunu söyleyen Gomez, ''Çok iyi bir planı vardı. Leipzig'in nasıl oynayacağını detaylarına kadar biliyorduk. Maçın nasıl gideceğini hesaplamıştık. Maça çıkmadan önce hoca bize kazanmak için geldiğimizi söyledi. Sadece söylemiyordu bize güven de veriyordu'' dedi.