Manavgat'ta evi yanan kadından yürek burkan feryat: Böyle acı mı olur Allah'ım? - Haberler
Haberi Paylaş

Manavgat'ta evi yanan kadından yürek burkan feryat: Böyle acı mı olur Allah'ım?

Demirören Haber Ajansı / Mithat Abakan - Haberler | Güncel

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dün başlayan ve saatlerdir devam eden yangın kontrol altına alındı. Kalemler Mahallesi'nde yanan evini görmeye gelen bir kadın evinin durumu karşısında gözyaşlarına boğuldu. Talihsiz kadın gözyaşları içinde, "Böyle acı mı olur Allah'ım? Daha yanıyor, kalmamış bir şey, ne yapacağız? Yavrumun çeyizleri, ciğerlerimin çeyizleri yandı" diye feryat etti.

Antalya'nın Manavgat ilçesinde ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayılan alevler Kalemler Mahallesi'ni küle çevirdi.

Kontrol altına alınan yangında, yanan evini görmeye gelen bir kadın, içeride hala yanan ve dumanı tüten evinin durumunu telefonla bir tanıdığına anlatırken gözyaşlarına boğuldu. Talihsiz kadın gözyaşları içinde, "Böyle iş mi olur Allah'ım? Böyle acı mı olur Allah'ım? Daha yanıyor, kalmamış bir şey, ne yapacağız? Hiçbir şeyimiz kalmadı. Nerede kalacağız? Nerede kalacağız? Dayanılır mı buna? Yavrumun çeyizleri, ciğerlerimin çeyizleri yandı" dedi.

Manavgat'ta evi yanan kadından yürek burkan feryat: Böyle acı mı olur Allah'ım?

Adı öğrenilemeyen kadın ve bir akrabası hayvanlarını bile kurtaramadıklarını, bir ağaçta bağlı durumda olan köpek ve inekle ahırda bulunan keçilerinin de yandığını gazetecilere gösterdi.

Manavgat'ta evi yanan kadından yürek burkan feryat: Böyle acı mı olur Allah'ım?

Kalemler Mahallesi'nde birçok ev yangın nedeniyle tamamen kullanılamaz hale gelirken, birçok evin tarihi taş ev olduğu görüldü.

Manavgat'ta evi yanan kadından yürek burkan feryat: Böyle acı mı olur Allah'ım?
Demirören Haber Ajansı / Mithat Abakan - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (3)
Tekin Kumcu:Öncelikle Manavgat Halkına ve akabinde Tüm Güzel ülkeTürkiye'mize büyük geçmiş olsun, yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim. Yangın bu ülkenin kaderi olmamalı; gerek siyasi,gerek sabotaj, gerek güçler ayrılığı, veya pkk çapulcuları hangi şeytani ibliz cenahtan olursa olsun derin bir araştırmayla failleri mutlaka tespit edilip ibreti alem için Manavgat meydanında asılmalıdır.
özgür özgür:Devlet yardim etsin en güzel evleri yapsınlar türk vatandaslarina
Babilya :Cehennemin ateşi buradaki ateşe benzemez.Sözüm yangını çıkartana.
500