Haber : Wilma, 'Kadına Şiddete Hayır' Demek İçin Podyuma Çıkacak - Haberler

Haberi Paylaş

Wilma, 'Kadına Şiddete Hayır' Demek İçin Podyuma Çıkacak

 - Güncelleme:
Wilma, 'Kadına Şiddete Hayır' Demek İçin Podyuma Çıkacak

Güzel oyuncu Wilma Elles, sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan modacı Ertan Kayıtken'in defilesinde 'Kadına Şiddete Hayır' demek için podyuma çıkacak.

Kerem Göğüş'ten bebek bekleyen Wilma Elles, "Kadına Şiddete Hayır" demek için İzmir'de podyuma çıkacak.

SON DEFİLESİNİ KADINA ŞİDDETE ADADI

İzmirli modacı Ertan Kayıtken, organizasyonunu Öner Evez'in üstlendiği defileyle 1 Nisan'da İzmir'deki bir otelde yeni koleksiyonunu tanıtacak. Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan modacı Ertan Kayıtken, yeni defilesini son aylarda gün geçtikçe artan kadına şiddete adadığını söyledi.

KADINLAR İÇİN YÜRÜYECEK

"Kadına Şiddete Hayır" denilecek defilede dört aylık hamile olan Wilma Elles de podyuma çıkacak. Sevgilisi Kerem Göğüş'ten bebek bekleyen Alman oyuncu, podyumda kadınlar için yürüyecek. Bu projede yer almaktan son derece mutlu olduğunu söyleyen Elles, sanat dünyasındaki meslektaşlarını da bu tarz projelerde yer almaya davet etti. Oyuncu geçen sene de Kayıtken'in lösemi hastalarına destek olmak için düzenlediği "Buz ve Ateş" adlı defilesinde podyuma çıkmıştı.

Haberler.Com - Magazin

Kerem Göğüş Wilma Elles İzmir Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (5)

gizem:

ya bu kadın nedir ki bu kadar abartılıyor ve gündeme geliyor anlamıyorum. sinir ve itici bir tip. kendi ülkesinde bişey olamamış türkiyede parayı götürüyor resmen.

SeksenikiMobil-IOS:

Bu kadını da ünlü ettiniz ya hayretler içindeyim

melishanmobilWeb@haberler.com:

Bu kadını sevemiyorum soğuk şey

Tüm 5 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title