Haberler

  Ünlü yıldız hem güldü, hem ağladı: Bir kar fırtınasının ortasında siz kollarımdayken...

  Güncelleme:

  İKİZLERE SÜRPRİZ HAZIRLADIpez de çocuklarının büyümesinin heyecanını ve mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

  İKİZLERE SÜRPRİZ HAZIRLADI

  pez de çocuklarının büyümesinin heyecanını ve mutluluğunu sosyal medya hesabından paylaştı. Bu arada Lopez, kızı Emme için de güzel bir sürpriz hazırladı. Emme, doğum günü hediyesi olarak ünlü müzisyen Lenny Kravitz'ten gitar çalma dersi aldı.

  BİR KAR FIRTINASININ ORTASINDA...

  Jennifer Lopez, sosyal medya hesabından da ikizlerinin yeni yaşlarına girdiği gün neler hissettiğini paylaştı. Çocuklarının bu kadar çabuk gençliğe doğru yol almasına inanamadığını belirten Lopez "Bir kar fırtınasının ortasında onları kollarımda taşıdığımdan bu yana 13 yıl geçtiğine inanamıyorum" diye yazdı.

  'ANNENİZ SİZİ ÇOK SEVİYOR' Lopez, çocukları sayesinde hayatını yeniden düzene koyduğunu ve gerçek sevginin anlamını öğrendiğini de mesajında dile getirdi. "Bu sabah çok çeşitli duygular hissediyorum" diye yazan Jennifer Lopez " Çok gururlu, çok mutlu ve zamanı durduramadığın için kalbim kırık" diye yazdı. Ünlü yıldız "Anneniz sizi sonsuzluğun da ötesinde seviyor" diye bitirdi mesajını.

  KRAVITZ GİTAR DERSİ VERDİ

  Jennifer Lopez, sosyal medya sayfasında da o gün ikizlerinin doğum günü neler yaşadıklarını gözler önüne seren videolar paylaştı. Güne, çocuklarına yatakta sabah kahvaltısı yaptırarak başlayan Lohez, kızı Emme için de güzel bir sürpriz hazırladı. Ünlü müzisyen Lenny Kravitz, Emme'ye yeni yaşına özel bir gitar dersi verdi.

  EVLİLİK UZUN SÜRMEDİ

  Jennifer Lopez ve ikizlerin babası Marc Anthony, 2004 yılında evlendi. O dönemde gösteri dünyasının en mutlu çiftlerinden biri olarak nitelendirilen Jennifer Lopez ile Marc Anthony'nin evlilikleri, uzun sürmedi. Çift. 2014 yılında boşandı. O arada da ikizleri Max ve Emme dünyaya geldi.

  KALABALIK AİLE Lopez'in çocukları ünlü yıldız ve nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte yaşıyor. Onlara zaman zaman Rodriguez'in eski evliliğinden dünyaya gelen iki kızı da eşlik ediyor. Lopez, Marc Anthony ile üçüncü evliliğini yapmıştı.

  ÜÇ EVLİLİK YAPTI

  Lopez, 1997 ile 98 arasında Ojani Noa ile ilk evliliğini yaptı. Bu bir yıllık evliliğin ardından 2001 ile 2003 arasında da Chris Judd (yukarıda) ile evli kaldı Lopez. En uzun evliliğini de Marc Anthony ile yapmış oldu. Lopez'in Ben Affleck ile yaşadığı aşk ve ilişkisi de uzun süre gündemde kalmıştı.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Jennifer Lopez Marc Anthony Magazin Haberler

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

  Bakmadan Geçme

  18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  Yunan şarkıcı, Türk bayrağı ve Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı, Belediye Başkanı ateş püskürdü: Bu şehrin sınırlarını terk et

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title