Haberler

Tiyatro oyununda rol alan Selen Görgüzel Alkan, partneriyle öpüşmek için eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi

Güncelleme:

Selen Görgüzel Alkan, rol aldığı tiyatro oyununda partneri ile öpüşmek için kendisini en ön sıradan izleyen eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi. "Sanat için" diyerek eşinden onay alan Görgüzel, partneriyle öpüştü.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Selen Görgüzel Alkan, kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyununda komik anlar yaşadı. Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, eşi Hamdi Alkan kendisini izleyince zor anlar yaşadı.

ÖNCE İZİN İSTEDİLER SONRA ÖPÜŞTÜLER

Rol gereği Selen Görgüzel ile öpüşmesi gereken Kangı, "Şu an öpüşmemiz gerekiyor ama Hamdi abi burada. Benim eşim de burada. Hamdi abi sonra işlerimizi etkilemez değil mi, bir sıkıntı olmaz" dedi. Partnerinin sözlerinden sonra konuşan Selen Görgüzel Alkan ise eşine dönerek "Sanat için. Oyuncu da oynamak zorunda" dedi. Eşlerinden onay alan ikili rol gereği öpüştü.

Tiyatro oyununda rol alan Selen Görgüzel Alkan, partneriyle öpüşmek için eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Hamdi Alkan Haberler

500

Yorumlar (32)

Selahattin Ölmez:

Cehennemin dibine batsın sanatınız.

594
38
yanıtYanıtla
Safiye:

Nasıl bir sanat anlayışı, ahlaksızlık ,rezillik toplumu bozmaya yönelik işler Sanat insanlara iyi şeylere özendirmek için yapılır ,malesef bu sahneler yeni yetişen genclere zaten ailelerinden de eğitim almamışlarsa.Haram, günah,zina nedir bakmadan normalleşiyor. Kahrolsun böyle sanatınız.

580
32
yanıtYanıtla
Oğuz Tüysüz:

Bunun adı medeniyet ise eğer. Ben taş devrinde yaşamak isterdim.. Hangi ülkede olursan ol hangi ırk veya mezhebi yaşarsan yaşa. Bu durumu bir insan olarak onaylamak mantıksız..

378
15
yanıtYanıtla
Fatih :

Ahlak maalesef kalmadı. Madem sanat adına, artık sahnede oyundan cıkmışsınız öpmesine gerek kalmamış. İşin cılkı çıktı.

300
13
yanıtYanıtla
nç senhkfulıç Akay:

rezil hayasız hayatlar bunların hayatları birde alkış tutanlar yok mu bu olay buz dağının görünen kısmı hayvanlar bile eşine kimseyi dokundurmaz bu ne alçaltıcı bir olay sahi bunlar insan mı

272
12
yanıtYanıtla
serdaro:

Sanat gereği (xxx filme oynasa) izin verir mi?

255
12
yanıtYanıtla
Ali Samet Sarı:

Medeniyet, çağdaşlık??? Ben yobaz kalmaya devam ediyorum abi.

242
13
yanıtYanıtla
suna genç:

Adam izini alınca sanatın hakkını vermiş! Şimdi Hamdi düşünsün karısı sanata iyice alışırsa Hamdi'ye sıra gelmez!

239
11
yanıtYanıtla
Mira Suit Konaklama:

Ulan kardeşim , Ben hayatımda böyle birşey görmedim .. Arkadaş ortamında ADAMMI DİYOLAR sana ? olum siz çıtayı felakettt yükseltmişsiniz şaşırmışlar

234
13
yanıtYanıtla
Kayseri Van:

Her üçüde ahlaksız mış...

204
17
yanıtYanıtla
Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title