Haberi Paylaş
Tecavüz İddiası İbo'yu Kızdırdı

Tecavüz İddiası İbo'yu Kızdırdı

Magazin Haberleri

Tatlıses, kendisi hakkında tecavüz iddiasında bulunan eski oryantal Sibel Gökçe'yi mahkemeye verdi.

İbrahim Tatlıses, kendisi hakkında tecavüz iddiasında bulunan eski oryantal Sibel Gökçe'yi ve iddiayı açıkladığı TV kanalı, program yönetmeni ve yapımcısını mahkemeye verdi. Sanatçı toplamda 60 bin TL tazminat talebinde bulundu.

"İTİBARIM ZEDELENDİ"

Eski oryantal Sibel Gökçe, geçtiğimiz hafta katıldığı Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu 'Aramızda Kalsın' programında 20 yaşındayken İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradığını iddia etmişti. Gökçe'nin açıklaması üzerine soluğu mahkemede alan Tatlıses, "İftira ve hakaret içeren bu asılsız ifadelerle onurum kırıldı, itibarım zedelendi. Ben kimseye tecavüz etmedim" diyerek Gökçe'yle birlikte televizyon kanalı, program yönetmeni ve yapımcısına 60 bin liralık tazminat davası açtı.

"SOYUT BİR İDDİADAN İBARET"

Hiçbir gerçekliği ve dayanağı olmayan bu çirkin ve asılsız iddia yüzünden müvekkilinin yaşantısının olumsuz yönde etkilendiğini belirten Tatlıses'in avukatı, "Davalılardan Sibel Gökçe, müvekkilimi kamuoyu nezdinde suçlayarak töhmet altında bırakmış, iftira ve hakaret içeren bu asılsız ifadeler, onurunu, kişiliğini ve saygınlığını zedelemiştir. Programın yayınlandığı kanal, programın yapımcısı ve yönetmeni ise bu hakaret ve iftira durumuna müsaade etmiş, ortam hazırlamışlardır. Soyut bir iddiadan ibaret suçlamanın, gerçekten olmuş gibi görünmesine yol açmıştır" dedi

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

İbrahim Tatlıses Aramızda Kalsın Sibel Gökçe Magazin Haberler

title