Haberler

Söz Dizisine, Güzel Oyuncu Burcu Binici Dahil Oldu

Abone Ol

Pazartesi günlerinin reyting birincisi Söz'e güzel oyuncu Burcu Binici dahil oldu. Binici'nin başkomiseri Ceren'i canlandıracağı öğrenildi.

Oyuncu Burcu Binici, Star TV'de yayınlanan Söz dizisinin kadrosuna katıldı. Burcu Binici, narkotik başkomiseri olan Ceren karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

BİRLİKTE GÖREV ALACAKLAR

Seyircileri, sürpriz gelişmelerin beklediği yeni bölümlerde Tim, Karabayır halkını tehdit eden büyük bir sorunu çözmek için Ceren komiserle omuz omuza görev alacak.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

Burcu Binici, 6 Temmuz 1986 tarihinde Erzurum'da ailenin en küçük kızı olarak doğdu. Aslen Rize Hemşin'li olan Burcu Binici'nin çocukluğu; babası Devlet Su İşleri'nde memur olduğu için görev yeri olan Aydın'da geçti. İlkokulu Ekrem Çiftci İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Aydın Lisesi'nde lise öğrenimini tamamladı. Şan eğitimi alan oyuncu, asma davul ve nagarada çalıyor. Binici, iseden mezun olduktan sonra babası Tekrar Erzurum'a tayin olunca Akbank Erzurum Merkez Şubesi'nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan önce doğuda ilaç mümessilliği ve dansçılık gibi çok farklı işlerde çalıştı. Anadolu Ateşi'ndeki bir hoca tarafından keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Bir yıl kadar Anadolu Ateşi'nde dans etti. Daha sonra 2007 yılında tanıştığı Meral Okay'ın teklifi ile "Bir Bulut Olsam" Dizisi'nde Gülengül rolünü oynayarak ilk dizisinde oynadı. Burcu Binici, 18 temmuz 2011 tarihinde yönetmen Eray Koçak ile evlendi. İki ay sonra boşanma kararı aldı ve 6 şubat 2012 tarihinde boşandı.

Söz Dizisine, Güzel Oyuncu Burcu Binici Dahil Oldu

Söz Dizisine, Güzel Oyuncu Burcu Binici Dahil Oldu

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Burcu Binici Aydın Star Dizi Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (40)

Adınızı Yazın:

Ben söz dizisine bayiliyorum

Yanıtla02
Adınızı Yazın mine atas:

bayıldım be bu filme müthiş

Yanıtla03
Zeliha:

Ateş neden bıyıklı

Yanıtla01
samet:

çünkü ateş bazen terörist kılığına giriyor

03
Melo:

Yazzık 80 milyonun ömrü bu saçmalıklarla geçiyor

Yanıtla44
Kimo:

Kesiiiiinnnnnn

Yanıtla00
murat:

Bedelli askerlik yapanlar dizilerde askercilik oynayıp, sözde kahramanlık taslayarak dünyanın parasını kazanıyor, bizim afrinde ki gerçek kahramanlar şu artislerin yüzde biri kadar hakka sahip olamıyor.

Yanıtla321
ahmet aktaş:

bu dizilere laf edersiniz gider amerikan kahramanlarının filmlerini izlersiniz milliyetcilik her alanda olmalı bizim asker dizilerimmize laf edenler ya teröristtir yada başka ülke ajanıdır. böyle diziler halkta birliği ve dirliği sağlamayada yardımcı olur bence.

Yanıtla55
Hamzaaaaa:

Bu Dizilerden Sonra Cüneyit Arkın''ın Filmleri Daha Mantıklı Gelir Oldu. Bu Yorumumdan Dolayı Beni Yanlış Anlayan İlla ki Olacaktır Lakin Bu Yeni Sezon Dizileri Savaşçı, Ertuğrul, Söz, İsimsizler, Kutul Amare Gibi Diziler i İzlemek tense Açıp Kitap Okuyun Tek Amaçları Çıkar olan Bu Dizi Yapımcı Ve Oyuncuları Gerçek Bir Savaş olsa Kaç Tanesi Ülkesini Gerçekten Savunur Hiç Biri Dünyanın Parasını Kaldırıyorlar Madem O Kadar Vatan Severler Mehmetçik Vakfı na Yada Şehit Yakınlarına Yardımda Bulunsunla

Yanıtla07
ZEYTİN DALI:

KAÇ TANE SAVAŞ OLSA KAÇI SAVAŞIR DEMİŞŞSİN 15 TEMMUZ DA GÖRMEDİNMİ KLAVYE KAHRAMANI SENİ. BU DİZİLER MİLLİYETÇİLİK RUHUNU ATEŞLİYO SEN RUMSUN SANIRIM. SEN GİT KE MAL KILIÇTAOĞLUNU İZLE

00
Tüm 40 yorumu okumak için tıklayın
title