Haberi Paylaş

Berrak Tüzünataç Tolga Egemen'le Aşk Yaşıyor

Magazin Haberleri

Berrak Tüzünataç Tolga Egemen'le Aşk Yaşıyor

Sosyetik sevgililerden vazgeçmeyen Berrak Tüzünataç, şimdi de Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcılığından istifa eden Tolga Egemen ile birlikte.

Yıllar önce Volkan Büyükanlı ile yaşadığı aşk sayesinde adını duyuran ve bu sayede 'oyunculuğa terfi' olan Berrak Tüzünataç ; sosyete dünyasını çok sevdi.

Birkaç hafta öncesine kadar sosyetik işadamı Ediz Elhadef'le birlikte olan Berrak Tüzünataç, aşktaki hızını yine konuşturdu. Güzel oyuncu, yaz aylarında Çağatay Ulusoy'la skandala imza attığı Çeşme'de şok bir isimle birlikte görüldü.

TAŞ VİLLADA HAFTA SONU

Tüzünataç, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı iken istifa edip Alaçatı'ya yerleşen Tolga Egemen ile yeni bir aşka yelken açtı. Berrak Tüzünataç; daha önce Ece Sükan ve Derin Mermerci ile de aşk yaşayan Egemen ile Alaçatı'daydı. Berrak Tüzünataç, hafta sonunu Tolga Egemen'in Mermerci ile yaptırdığı taş villasında geçirdi. Alaçatı sokaklarında tanınmamak için şapka takıp dolaşan güzel oyuncu, sosyetik sevgilisiyle Tuval Restaurant'ta da romantik anlar yaşadı. İkili, gündüz Alaçatı sokaklarında alışveriş yapıp, akşam ise soluğu Tolga Egemen'in villasında aldı.

ECE SÜKAN'IN İZİNDEN GİDİYOR

Tüzünataç, kendisine Ece Sükan'ı örnek aldı. Tüzünataç, Sükan'ın iki eski sevgilisi Ediz Elhadef ve Tolga Egemen'le aşk yaşadı.

ŞÖHRETİNİ BÜYÜKHANLI'YI ONA BORÇLU

Şu anda mutlu bir evliliği olan işadamı Volkan Büyükhanlı ile yıllar önce aşk yaşayan Berrak Tüzünataç; bu ilişki sayesinde şöhret oldu. Tüzünataç, şöhreti sayesinde elde ettiği her şeyini Büyükhanlı'ya borçlu!

AYRILIKLA DEĞİŞTİ

2010 Şubat'ında Garanti Bankası'ndaki görevinden istifa eden; birkaç ay sonra ise Derin Mermerci'yle düğünleri iptal olan Tolga Egemen, bu olaylardan sonra İstanbul' terk edip Alaçatı'ya yerleşti.

Sabah : http: //www.sabah.com.trKaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Berrak Tüzünataç Garanti Bankası Ece Sükan Alaçatı Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title