Haberler

  Senem Kuyucuoğlu: Otostop Çekerek Türkiye'yi Dolaşacağım

  Güncelleme:

  Senem Kuyucuoğlu, yeni yapacağı program için otostop çekerek Türkiye'yi baştan başa gezmeyi planladığını açıkladı. Ünlü model, son dönemde çok seyahat ettiğini söyledi. İşte haberin detayları...

  Senem Kuyucuoğlu, Nişantaşı City's'deydi. Ünlü model, yeni yapacağı program için otostop çekerek Türkiye'yi baştan başa gezmeyi planladığını açıkladı.
  Son dönemde çok seyahat ettiğini söyleyen model, "Ben rotbolansımı kaybettim, son dönemde çok şehir geziyorum. Bununla ilgili program yapma kararı aldım. Gezmediğim yer kalmadı. Şimdi tekrar yola çıkıyoruz Doğu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz her yeri turlayacağım. Herhalde şimdiye kadar otuz şehir gezdim, biraz rotamız spontane olacak" diye konuştu.
  Tek başına seyahat edeceğini de sözlerine ekleyen Kuyucuoğlu, "Seyahat masraflarını nasıl karşılayacaksınız?" sorusu üzerine ise, "Seyahat masrafım yok, bedava yani otostop çekerek yoluma devam edeceğim. Yalnız başıma geziyorum. Genelde kapıyı çalınca misafir ediyorlar. Özellikle bu konuda Doğu'yu çok seviyorum, insanların kapılarında bile yazıyor 'Suya yemeğe ihtiyacınız varsa kapıyı çalın' diye. Bu ülkede insanlar aç kalmaz yani bu insanlar sayesinde" cevabını verdi.
  Model ayrıca, kalbini aşka kapattığı için boynuna taktığı asma kilidi gösterip, "Kalbimi kapattım artık baktım olmuyor. Kilitli kalsın diye böyle yaptım" dedi.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Senem Kuyucuoğlu Nişantaşı Türkiye Magazin Haberler

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

  Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

  Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

  Bakmadan Geçme

  Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
  İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

  İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title