Haberler

Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı

Güncelleme:

Oyuncu Bade İşçil'in eski eşi Malkoç Sualp, spor salonunda 15 yaşındaki çocukla tartışarak şiddet uygulaması gündeme bomba gibi düştü. Süalp'ten şiddet gerekçesiyle boşanan İşçil, eski eşinin yaşadığı tartışmanın detaylarını anlattı.

Ünlü oyuncu Bade İşçil'in eski eşi iş adamı Malkoç Süalp'in, ikamet ettiği sitenin spor salonunda 15 yaşındaki bir çocuğu dövdüğü iddiası magazin gündemini sarstı. Önceki gün görüntülenen Bade İşçil, eski eşinin yaşadığı tartışmayı anlattı.

15 YAŞINDAKİ ÇOCUKLA TARTIŞTI

25 Eylül günü oğlu Azur ile ikamet ettikleri sitenin kapalı spor salonuna gitti. Süalp, salonda basketbol oynayan ve kendi aralarında sinkaflı sözler sarf ederek taşkınlık çıkaran bir grup gençten rahatsız oldu. Gençlerin yanındaki çocuğa kötü örnek olduklarını belirten Süalp, onları uyarmak istedi. Sitede oturan 15 yaşındaki S.H. ve Malkoç Süalp arasında tartışma çıktı ve yine iddiaya göre Süalp, gencin boğazını sıktı. Darp sonrası ailesini bilgilendiren gencin ailesi, iş adamından şikayetçi oldu. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı

"KIŞKIRTILMASI BÖYLE BİR ŞEY YAPMAZ"

Önceki gün muhabirlerin görüntülediği Bade İşçil ise yaşanan olayı şu sözlerle anlattı: "Bir şanssızlık olmuş galiba. Çocuğum da orada olduğu için böyle bir olayın yaşandığından haberim vardı. Süalp, 'Gençler niye böyle oldu?' diyerek yaşanan olayı açıklamıştı. O zaman dinlediğimde Malkoç'un haklı olduğunu düşünmüştüm. Gençlerimizde biraz asabiyet var. Ahlaki değerlerimizin önüne geçilirse bu tarz sorunlar yaşanmayacak. Çocuk yetiştiren biri olarak gerçekten nasıl bir duygu geçişi yaşıyorlar, nasıl şey yapıyorlar bilmiyorum. Malkoç'u savunduğum tek nokta var; durup dururken bir şey yaptığını sanmıyorum, kışkırtılmış olması lazım. Çocuğumun yanında asla böyle bir şey yapmayacağına güveniyorum. Çocukta da suç aramıyorum maalesef biraz dünya değerlerine döndü ahlaki değerlerimiz. Boğaz sıkmadığını sadece omzundan tuttuğunu biliyorum. Süalp'in hareketi de hoş değil çocuğun da hoş değil. Keşke böyle bir şey olmasaydı."

Oyuncu Bade İşçil, 15 yaşındaki çocukla tartışan eski eşinin yaşadığı olayın iç yüzünü anlattı

ŞİDDET GEREKÇESİYLE BOŞANMIŞLARDI

Bade İşçil ile Malkoç Süalp, Mart 2013'te tanışıp 2 ay içinde evlendi. Çiftin Ağustos 2014'te oğulları Azur dünyaya geldi. Bade İşçil "Eşim bana şiddet uyguluyor" diyerek boşanma davası açmıştı. Malkoç Süalp ise evde çalışanları şahit göstererek iddiayı yalanladı. Evlerini ayıran ancak boşanamayan Bade İşçil ile Malkoç Süalp düğünde takılan takılardan, ortak aldıkları evin ödemesine, çocuklarının velayetine kadar birçok konuda birbirlerini suçladı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bade İşçil basketbol Eylül Haberler

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Ziyarete damga vuran an! Özel Harekat Başkanı, Devlet Bahçeli'nin elini öptü

Esed'den 'normalleşme' yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Esed'den "normalleşme" yanıtı: Türk askerlerinin Suriye'den çekilmesi gündeme gelirse Erdoğan'la görüşürüm

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

Çeşme'de 3 kişinin hayatını kaybettiği orman yangınının nedeni belli oldu

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

500

Yorumlar (11)

MAHMOD AGA:

Kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmiyecen demiş atalarımız. Ya atasözünü kaldırın ya da şımarmasın avrat kısmısı.

5
10
yanıtYanıtla
sezin:

kaldırılması gereken tek bir şey var oda sizin gibilerin zihniyeti. avrat kısmıymış tebriyesiz

yanıt5
yanıt4
müfit:

Adam haklı ailesinin vermesi gerektiği terbiyeyi başkaları vermek zorunda kalıyor anne baba dava açacaklarına çocuklarının terbiyesini kendileri versinler başkalarına bırakmasınlar hiç sıkıntı çıkmaxz böylece.

12
3
yanıtYanıtla
MyCar:

35 Eylül hangi güne denk geliyor çok merak ettim. Hiçbir yerde bulamıyorum

11
0
yanıtYanıtla
uCube:

Uyanık seni. ;))) 30 Eylül''ün üzerine 5 koy çıkan sonucu da olayın yaşandığı yer ile çarp sonuç olarak kavga yaşanmış.

yanıt0
yanıt0
Adınızı Yazın:

hep gençler şöyle oldu böyle oldu siz yetişkinler bu ülkede gençlere ne bıraktınız ki ne istiyorsunuz. kpss sorularına çalıp peşkeş çeken kim? bugün kamu kurumlarında haddinden fazla emekliliği gelip geçmiş 65 yaşına kadar bekleyen insanlar varken 20 li yaşlardaki gençlerin işsiz gezmesi doğrumu sonra bir takmışsınız otobüste yer veren yok bindiğim otobuste 100 yolcudan p i ya cocugunun ogrencı akbılını basıyor ya yaslılık kartı basıyor

5
3
yanıtYanıtla
sezin:

alkışlıyorum gerçekten nereye nereye nasıl bir psikoloji varsa, bir psikologa görünseniz iyi olur.

yanıt0
yanıt1
adanalı mehmet:

hahahahahahahahahahh yalan dünya. . . insanlar insanlar. . . nikahsız olarak kadınlar erkekler hayatlarına girip çıkarken çocuklarına kötü örnek olmuyorda başkalarının ergenlik çağındaki çocuklarının atarlı giderli konuşmaları mıı çocuklarının ahlakını bozar diye endişeleniyorlar?

5
1
yanıtYanıtla
adanalı mehmet:

tabii yine de malkoç beyi takdir ettim. benim babam bizimle asla ilgilenmezdi. sokaklarda bizi dövdülermi sövdülermi. umrunda değildik.

yanıt0
yanıt1
yani:

kışkırtılmasa yapmaz diyor sonra şiddet uyguluyor diyerek boşanma gerekçesi yapıyor yani tecrübe konuşuyor anladığım kadarıyla çok kışkırtmış demek ki.

3
1
yanıtYanıtla
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title