Nusret'in altın kaplı et videosu 6 bin dolara alıcı buldu - Haberler
Haberi Paylaş

Nusret'in altın kaplı et videosu 6 bin dolara alıcı buldu

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey'in ardından tweet'ini satışa çıkaran Nusret, altın kaplı videosu için 6 bin dolara alıcı buldu. Farklı tweet'lerini de satışa çıkaran Nusret, binlerce alıcı bulduğu paylaşımları için çeşitli miktarlarda para kazandı.

Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey, geçtiğimiz haftalarda açık artırma usulüyle ilk tweet'ini satışa çıkarmış, 2,5 milyon dolar karşılığında paylaşımını Türk iş insanı Sina Estavi'ye satmıştı.

BİR TWEET'İ 6 BİN DOLARA SATTI

Jack Dorsey'in gerçekleştirdiği bir ilkin ardından dünyaca ünlü etçi Nusret Gökçe de tweet'lerini satışa çıkardı. Altın kaplı et videosunu satışa çıkaran Nusret, tweet'i karşılığında 6 bin dolar aldı. Kısa sürede alıcı bulan diğer tweet'leri ise Nusret'e 200 dolar ile 3 bin dolar arası para kazandırdı. Ünlü ismin dijital imzalı tweet'lerinin zamanla değerlerinin artması bekleniyor.

Nusret'in altın kaplı et videosu 6 bin dolara alıcı buldu

Haberler.com - Magazin

Nusret Gökçe, Twitter, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (25)

ECZACI _23:

afrikada yoksullar açlıktan susuzluktan ölür iken 5 kişilik ete verilen para 6000 dolar. ??? rabbim bunu görerek virüsü yaydı afetleri getirdi, dünyanın sistemi değişti. kazandığın paranın 10 ''u fakirlerindir, yoksullarındır.

fb:

insanlar aç ken bu nasıl bi para yazık günah

Alii:

İsmail sen ekmekten başka bir şey yemiyorsun galiba nedenine gelince açlık diye tasvir edilen şey söylendiğinde ekmeksiz kalması değil mesele yaşamsal sınırdır sende vitaminsiz proteinsiz kalmışsın belli beyin düşünemiyor.

Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title