Haberi Paylaş

Maske Kimsin Sen'in yayından kaldırılmasına jüri üyesi Eda Ece isyan etti: Arabistan'da bile yayınlanıyor

Magazin Haberleri

Yayınlandığı ilk günden itibaren tartışmaların odağında olan Maske Kimsin Sen yarışması final bölümüyle ekranlara veda etti. Jüri üyelerinden Eda Ece, programın yayından kaldırılmasıyla ilgili "Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan'da bile 3 ya da 4. sezonda" diyen Eda Ece, "Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü" dedi.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Sen yarışması, ekranlara geldiği ilk günden itibaren tartışma konusuydu. Ünlü isimlerin maske ve kostüm ile kimliklerini gizleyerek şarkı söylediği program, ilk olarak sosyal medyadaki paganizm ve satanizm propagandası yaptığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

"SUUDİ ARABİSTAN'DA BİLE 4. SEZONDA"

Türk toplumunun temel değerlerine aykırı unsurlar taşıdığı öne sürülen program, 9. bölümüyle final yaparak yayından kaldırıldı. Final bölümünde jüri üyelerinden Eda Ece'nin yarışmanın yayından kaldırılmasıyla ilgili adeta isyan ederek "Amerika daha yeni 7. sezona başladı. Suudi Arabistan'da bile 3 ya da 4. sezonda" dedi.

Maske Kimsin Sen'in yayından kaldırılmasına jüri üyesi Eda Ece isyan etti: Arabistan'da bile yayınlanıyor

"KISA SÜRMESİ BENİ ÇOK ÜZDÜ"

Açıklamalarının devamında Eda Ece, "Bu ülkede bu kadar kısa sürmüş olması beni çok üzdü. Çünkü dansın, eğlencenin, şarkının, mutluluğun olduğu bir yarışmaydı. İçinde başka da hiçbir şey yoktu. Sadece seyirciye bir görsel şölen sunmak, bu can sıkıcı günlerde, farklı formatlar görmek, çok güzel bir fikirdi. Ben şahsen yaptığım işten gurur duyuyorum. Çok sevdik maskeyi biz. Çok üzülüyorum şu anda bittiği için" ifadelerini kullandı.

Haberler.com - Magazin

Maske Kimsin Sen Eda Ece Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

GÖKHAN UZUNALİ :

Kazandıklarınız yetmiyor mu arkadaş. nedir her seferinde bu isyanlarınız. Millet açlıktan ölme durumuna gelmiş her yerde siz, her reklamda siz, her yarışmada siz siz siz siiiiizzzzzzzz... Nedir bu isyan Allah aşkına ?

Panther Panthera:

Orada yasa o zaman Ece hanim, Arabistan yolcusu kalmasin.

Mus Cus:

Burasi TÜRKIYE ,dünya degil akliniza yazin ve unutmayin lütfen!!!... Bizim özel ahlaki degerlerimiz vardir ,biz Müslüman Türküz. , ...

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title