Oyuncu Mehmet Akif Alakurt Veda Notu Bırakarak Hesaplarını Kapattı - Haberler
Haberi Paylaş

Oyuncu Mehmet Akif Alakurt Veda Notu Bırakarak Hesaplarını Kapattı

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Bir döneme damga vuran Adanalı dizisinde Maraz Ali karakterine hayat veren Mehmet Akif Alakurt, veda notu bırakarak sosyal medya hesaplarını kapattı.

3 sene önce oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt, son dönemde sosyal medyadaki mesajlara verdiği cevaplardan dolayı gündemden düşmüyor.

Brezilya'ya gittikten sonra Kaş'ta bir çiftliğe yerleşen Mehmet Akif Alakurt, özellikle başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ilgili gelen mesajlara çok öfkelenerek canlandırdığı Maraz Ali karakterini suçlamıştı. Yakışıklı oyuncu, ilk bölümü 7 Kasım 2008'de yayınlanan ve 7 Kasım 2010'da da final yapan "Adanalı" dizisinde gözünden sakındığı köpeği Rıfkı'yla ilgili sorulara bile sert tepki göstermişti. Oyuncu, Maraz Ali karakterinin topluma kötü örnek olduğunu da söylemişti.

Mehmet Akif Alakurt, paylaştığı veda mesajında şunları söyledi: "Adanalı ile ilgili son olarak şunu söyleyip bu sayfayı kapatıyorum sevgili arkadaşlarım. Maraz Ali karakteri dizideki diğer tüm karakterler gibi soytarı bir karakter olarak yazılmış bir karakterdir .(Bunu ben işin içine girdikten sonra ve karakter yorumlamasını gördükten sonra fark ettim.) Bizim verdiğimiz şekille bir şeye benzemiştir. Bunu masa arkasında çok iyi bilirler ama dile dökme cesaretleri yoktur. (Analiz etmek için projenin bütünü içindeki farklılıklara dikkat etmeniz yeterlidir."

"Arkadaşlar burada yazılan hiçbir yazı trajik ya da sitemkar yazılmıyor. Realist yazılıp paylaşılıyor" şeklinde bir mesaj daha yayınlayan Mehmet Akif Alakurt, aradan 2 gün geçtikten sonra Instagram hesabının hikaye bölümünden son bir fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncu yanında kurt köpeği, elinde içki bardağı ve üzerinde kral yazan tişörtüyle tek başına oturduğu pozunu yayınladıktan sonra sosyal medya sayfasını tamamen kapattı.

Haberler.com - Magazin

Mehmet Akif Alakurt, Oktay Kaynarca, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (39)

Yahya:

Bye byeee.

ERENO:

Ne alaka sanatçı her rolü üstlenir filmleri dizileri gerçek hayata uyarlama hatalı düşünce olur verieln imajdan ötürü ise sonderece hatalı karar olur.

Sahin:

Bu vatandasi lütfen Yilmaz Güneyle kiyaslamayin sevgili yorumcular birakin Türkiyeyi Dünyada Yilmaz Güney gibi bir cirkin kral varmiki Öbür dünyada yilmazin yanina gidececegimi bilsem bugün ölmeyi isterdim o bizim gururumuz sanatiyla insanligi ile düsünceleri ile örnek insan kiymet bilmeyen Türkiye onu harcadi böyle degerler cok az bulunur

Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title