Berdan Mardini'nin konserinde dolarlar havada uçuştu! Hayranı tam 29 bin TL saçtı - Haberler
Haberi Paylaş

Berdan Mardini'nin konserinde dolarlar havada uçuştu! Hayranı tam 29 bin TL saçtı

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde düğünde başında aşağı dolarlar saçılan Berdan Mardini, bu sefer de konserde dolar yağmuruna tutuldu. Şarkıcının bir kadın hayranı sahneye çıkarak tam 3 bin dolar saçtı.

Başarılı şarkıcı Berdan Mardini, geçtiğimiz haftalarda bir düğünde sahne almış ve havaya saçılan dolarları görünce "Artan kurdan haberiniz yok mu? Biraz fazla oldu sanki" diyerek şaşkınlığını dile getirmişti. Şarkıcı, aynı olayı bu sefer de konserinde yaşadı.

DAKİKALARCA DOLAR SAÇTI

Önceki akşam Kıbrıs'taki bir otelde sahne alan Mardini, peşe peşe şarkılarını seslendirirken bir kadın hayranı elinde bir topar dolarla sahneye çıktı. 3 bin dolar yani yaklaşık 29 bin TL ile sahneye çıkan kadın, elindeki 1 dolarları şarkıcının kafasından aşağı atmaya başladı. 1 dolarlık banknotlar halindeki paraların dökülmesi 7-8 dakikayı buldu.

Berdan Mardini'nin konserinde dolarlar havada uçuştu! Hayranı tam 29 bin TL saçtı

"BANA DOLAR MARDİNİ DİYEBİLİRSİNİZ"

Mardini'ye hayran olduğunu dile getiren genç kadın, "Feda olsun. Daha iyilerini hak ediyor" dedi. Şarkıcı "Artık bana Dolar Mardini diyebilirsiniz" diyerek espri yaptı.

Berdan Mardini'nin konserinde dolarlar havada uçuştu! Hayranı tam 29 bin TL saçtı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Berdan Mardini dolar Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

ismail bey :

Reklam bunlar. Sahte dolarların paketi 20 tl. Bu adama kim para verirki ?

Osman:

Insanlar 29 bin lira için en az 6 ay çalışırken bir taraftan da 29 bin lirayı 5 dakikada saçanlar var.Evet eğlenmek sizinde hakkınız lakin o kadar ihtiyaç sahibi varken bunu yapmak ne kadar doğru bilemem ama 29 aileye cokta iyi katkısı olurdu bu miktarın inanın ahirette sizi daha mutlu ederdi birde elinizle o kalplere dokunun bu sevinci hiç bir yerde yapamazsınız.Sevgiler Saygılar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title