Haberler

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek aşkını köpek detayı ortaya çıkardı

Magazin Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncuları Kerem Alışık ile Hilal Altınbilek, aşk yaşadıkları iddialarını yalanlamıştı. İkilinin aşkı, Hilal Altınbilek'in köpeği sayesinde belgelendi.

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın başrol oyuncuları Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Aşk haberi Ocak ayında da çıkmış ancak Kerem Alışık, söz konusu iddiaları "Asla böyle bir şey yok" diyerek yalanlamıştı.

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşkı Altınbilek'in köpeğe sayesinde belgelendi. Kerem Alışık, Bebek'de Tv100 kameraları tarafından görüntülendi. Alışık, köpeğini gezdiriyordu.

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşkını köpekleri ele verdi

Ne var ki Kerem Alışık'ın gezdirdiği köpek kısa süre önce adının aşk dedikodularına karıştığı Hilal Altınbilek'in köpeğiydi.

"Bir Zamanlar Çukurova" dizisinde Kerem Alışık (58) Ali Rahmet Fekeli'yi, Hilal Altınbilek (27) ise Züleyha karakterini canlandırıyor.

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in aşkını köpekleri ele verdi

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkını da, Kaan Yıldırım'ın köpeği ele vermişti. Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeğiyle fotoğrafını paylaşarak oyuncuyla aşk yaşadığı ilan etmişti. Daha sonra flaş bir hamle yapan Hadise, köpekle çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından 5 gün sonra silmişti.

Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek aşkını köpek detayı ortaya çıkardı

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Kerem Alışık Bora Füzesi Magazin Haberler

title