Haberler

Kenan'ın Annesi Beren'i Beğendi!

Güncelleme:

Oğlu Kenan Doğulu'nun oyuncu Beren Saat'le ilişkisiyle ilgili olarak anne Serpil Doğulu ilk kez konuştu.

"Bir Demet Yasemin" programının sunucusu Yasemin Bozkurt'un sorularını yanıtlayan anne Doğulu oğlunun Beren Saat'le ilişkisini doğruladı.

Kenan Doğulu ve Beren Saat arasındaki ilişkiyi doğrularken " Beren Saat'i tanıyıp sevdiğini , çok tatlı bir kız olduğunu ve dizisini severek takip ettiğini "anlatmış. Anne Doğulu "Kenan çok mutlu, evlilik konuşmak içinse çok erken" diyerek ilişkinin çok iyi gittiğinin de altını çizmiş. Görünen o ki bu Kenan Doğulu ve Beren Saat arasındaki ilişki anne Serpil Doğulu'dan tam not aldı.

KENAN DOĞULU'DAN BABASINA ÖZLEM DOLU DUYGUSAL BİR ŞİİR

Yıllarca baba özlemi çeken Kenan Doğulu, 25 yıl önce kaybettiği babası Yurdaer Doğulu'nun mezarı başında, babasına çok özel bir şiir okumuş. Yıllar önce kaybettiği babasına duyduğu özlemi dile getiren şiire programda yer veren "Bir Demet Yasemin" ekibi bu yürek yakan sözlere özel bir klip hazırladı.

Kaynak: Bültenler / Magazin

Yasemin Bozkurt Yurdaer Doğulu Kenan Doğulu Beren Saat Magazin Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

İlçeyi ayağa kaldıran anlar! Patlama sesi duyuldu, kaldırımlardan çıkan buhar gökyüzünü kapladı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title