İşte Mahsun'un Jönleri - Haberler
Haberi Paylaş

İşte Mahsun'un Jönleri

Sabah.com.tr - Magazin
İşte Mahsun'un Jönleri

İşte hikayesini Mahsun Kırmızıgül'ün kaleme aldığı ATV'nin yeni dizisi 'Hayat Devam Ediyor'un oyuncuları...

Mahsun Kırmızıgül'ün ilk dizi projesi 'Hayat Devam Ediyor', 18 Kasım'da atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Dizi, toplumsal gerçekleri gözler önüne seren ilginç konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

DONANIMLI

Kırmızıgül, büyük bir titizlikle seçtiği genç oyuncular Serkan Şenalp, Sezgi Mengi, Uğur Karabulut, Ali Ersan Duru ve Onur Tuna ile sektörün yeni jönler kazanacağını düşünüyor. Hepsi birbirinden yakışıklı ve donanımlı olan oyuncular, genç kızların yeni gözdeleri olacağa benziyor... Mahsun Kırmızıgül, ilk televizyon projesinde; Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Meltem Miraloğlu, Rana Cabbar, Şenay Gürler ve Menderes Samancılar gibi birçok ünlü ve başarılı oyuncuyu da bir araya getirmeyi başardı. Dizinin hikaye ve proje genel yönetmenliğinde imzası bulunan Kırmızıgül, şu sıralar gece gündüz 'Hayat Devam Ediyor'un setinde çalışıyor.

GÖÇ HİKAYESİNİ ANLATIYOR

'Hayat Devam Ediyor', gerçek bir göç hikayesini anlatıyor. 'Küçük insanların büyük hikayesi' sloganıyla çıkan dizi; küçük yaşta evlendirilen kız çocuklarının dramını tüm gerçekliğiyle ekrana yansıtmayı amaçlıyor. Türkiye'de her iki kadından birinin 18 yaşın altında evlendirilmesi gerçeğinin ve 11 kişilik Bakırcı ailesinin fırtınalı göç hikayesinin yapımcılığını ise Boyut Film/ Murat Tokat üstleniyor.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Sabah.com.tr / Magazin

Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title