Haberi Paylaş

İşte Benim Stilim Jürisi'nin Çektirdiği Fotoğraf Soru İşaretlerine Yol Açtı

Magazin Haberleri

"İşte Benim Stilim"in jüri üyeleri ve sunucusu objektif karşısına geçti. Çekilen fotoğrafta Kemal Doğulu'nun koluna kimin girdiği ise ilk bakışta soru işaretleri doğurdu.

TV8'in iddialı yapımı 'İşte Benim Stilim' yeni sezon jürisiyle basının karşısına çıktı. Levent'te bulunan bir spor salonunda bir araya gelen jüri üyeleri objektiflere poz verdiler.

YENİ SEZON BAŞLIYOR

Geçtiğimiz sezon programda bulunan Uğurkan Erez, İvana Sert ve Nur Yerlitaş yeni sezonda da koltuklarını korudu. Daha önceki sezonlarda jüri olarak görev alan Kemal Doğulu geri dönüş yaparak "Yeni sezonda ben de varım!" dedi.

KEMAL'İN KOLUNDAKİ EL KİME AİT?

Jüri üylerinin verdiği poz bir algı karışıklığına yol açtı. Nur Yerlitaş ve programın sunucusu Öykü Serter arasında poz veren Kemal Doğulu'nun Nur Yerlitaş koluna girdi. Öykü Serter ise sağ elini Doğulu'nun beline koydu. Bu durum ise fotoğrafa ilk bakıldığında, "Kemal'in kolundaki el kime ait?" sorusunun sorulmasına neden oldu.


Haberler.com - Magazin

Uğurkan Erez Nur Yerlitaş Kemal Doğulu İvana Sert Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title