Haberi Paylaş

İngiltere'de olan ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu sağlık sistemine isyan etti: Resmen çökmüş

Magazin Haberleri

Şu sıralar İngiltere'de bulunan ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu, ülkedeki sağlık sistemi hakkında paylaşımda bulundu. Doktorlarla ancak telefonla görüşülebildiğini belirten Yıldızoğlu, "Doktorlar telefonda teşhis koyuyor. Hastaneler dolu. Lockdownda hasta olanlar teşhis ve tedavi görmeyenler ölüyor. Sağlık sistemi bitmiş" dedi.

İngiltere'de bulunan ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu'ndan ülkedeki sağlık sistemi hakkında dikkat çeken paylaşımlar geldi.

"TELEFONLA TEŞHİS KOYUYORLAR"

İngiliz doktorların hastalara bakmadığını söyleyen Yıldızoğlu, "İngiltere'de hastalanmayın sakın. Aile doktorlar telefonda teşhis koyuyor. Hastaneler dolu. Lockdown'da hasta olanlar teşhis ve tedavi görmeyenler ölüyor. Sağlık sistemi bitmiş" dedi.

İngiltere'de olan ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu sağlık sisteminden isyan etti: Resmen çökmüş

"BAŞKA YERLERDE YÜZ YÜZE GÖRÜŞEBİLİYORLAR"

Yıldızoğlu, bir diğer paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: "Ben Bournemouth ve Londra'da kalıyorum. Bulunduğum ortamlarda aile doktorlarla sadece telefonda görüşebiliyor. Şu anda şahidim. Sonra yorumlarda, İngiltere'nin başka yerlerinde doktorlarla yüz yüze görüşebildiklerini anlatanlar var. Her bölgenin ayrı kuralları mı var?"

İngiltere'de olan ünlü sanatçı Suna Yıldızoğlu sağlık sisteminden isyan etti: Resmen çökmüş

Haberler.com - Magazin

Suna Yıldızoğlu Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (8)

Başka Murat:

Burda herşey çok güzel! Devlet Hastanesi'ne giden hastalar derdine çare bulamayınca özel hastane de derdine derman buluyor! Arkadaşlar anlatılmayan çok olay var. İşini hakkıyla yapmayan insan çok memlekette...

Nurullah Ak:

Avrupa batıyo batıyo uyanın artık bitsin bu batı özentiliği

Hsn:

londrada yaşayan akrabalar orada yaşam şartlarının iyi olduğunu hep anlatırlar ama sağlık sisteminin Türkiyeden çok çok geride olduğunuda hep söylerler hatta ingilterede hasta olmamaya çalışıyoruz derler,bundan gocunmayın eksikleri olsada ülkemiz sağlıkta bayağı gelişti

Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title