Survivor'da Eleme Heyecanı! Nagihan Kazdığı Kuyuya Düştü - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor'da Eleme Heyecanı! Nagihan Kazdığı Kuyuya Düştü

Acunn.com - Magazin
 - Güncelleme:

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtını verecek eleme adayları belli oldu. Nagihan, Yattara'yı ikna edemeyincede Atakan'ın yanına gelen isim Yunus Günçe oldu.

Survivor'da bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan İbrahim Yattara olunca tüm hesaplar altüst oldu. Yattara'nın kararıyla Avatar Atakan'dan sonra ünlüler takımının ikinci eleme adayı Yunus Günçe çıktı.

NAGİHAN KARADERE İSMİ DUYUNCA DELİRDİ

Survivor'da Nagihan Karadere kurduğu planın kurbanı oldu. Ada konseyinde Atakan'ı yazarak bireysel dokunulmazlık oyununda saf dışı bıraktı. Niyeti bireysel dokunulmazlığı kendilerinden biri kazandığında Ezgi Avcı'yı yazmak ve Atakan ile ikisini potaya sokmaktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Yattara olunca Nagihan 'Kendim kazanmış kadar sevindim' diyerek onun planlarına uyacağını düşündü. Ancak Yattara elemeyi düşündüğü ismi söyleyince Nagihan Karadere krize girdi.

KAZDIĞI KUYUYA DÜŞTÜ

Yunus Günçe'nin daha zayıf olduğunu ve daha çok oyun kaybettiğini söyleyen Yattara onun ismini vereceğini söyledi. Nagihan ağzından girdi burnundan çıktı ancak Yattara'yı Ezgi'yi yazması konusunda ikna edemedi. Yattara dediğini de ada konseyinde yapınca Nagihan kazdığı kuyuya düştü. Atakan SMS birincisi çıkan bir isimdi Yunus karşısında elenme ihtimali sıfıra yakın. Ezgi ise Nagihan'ın adadan yollayıp tek kız kalma planının özüydü. O da adada kalmış oldu. Önümüzdeki günler Nagihan için çok zor geçecek.

Acunn.com / Magazin

Komik - İlginç, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title