Haberler

İhanet gerekçesiyle Fatoş Yelliler ile ayrılan Gökhan Göz, havaya ateş açtı

Magazin Haberleri

Gökhan Göz, Berdan Mardini ile evliyken kendisiyle aşk yaşamaya başlayan Fatoş Yelliler'in ihanetine uğradığını ileri sürerek hem elindeki mesajlarını ifşa etti hem de Yelliler'e aldığı hediyeleri yaktı. Siniri geçmeyen Göz'ün dün gece de sosyal medya hesabından havaya defalarca kez ateş ettiği anları paylaşıp sonra da sildi.

Gökhan Göz, Berdan Mardini ile evliyken kendisiyle aşk yaşamaya başlayan Fatoş Yelliler'in ihanetine uğradığını iddia etti. Yelliler'in evli insanlarla mesajlarını ifşa eden Göz, sevgilisine aldığı tüm kıyafetleri de yaktı.

Ünlü türkücü Berdan Mardini ile evli olduğu dönemde, Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığını itiraf eden Fatoş Yelliler boşandıktan sonra Göz ile ilişkisini ilan etti. Hatta ikili geçtiğimiz günlerde romntik bir doğum günü kutlaması yaptı. Ancak ikilinin mutluluğu kısa sürdü. Sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yapan Göz, Yelliler'in kendisini aldattığını ileri sürdü. İlişkisini bitiren Gökhan Göz, Yelliler'e aldığı tüm hediyeleri de yaktı.

İhanet gerekçesiyle Fatoş Yelliler ile ayrılan Gökhan Göz, havaya ateş açtı

Gökhan Göz'ün paylaşımlarından sonsa Instagram hesabından bir açıklama yapan Fatoş Yelliler ise "Eski tarihli mesajları birlikteliğimiz bile söz konusu değilken şu an güncel mesajlarmış gibi gösterip birlikte olduğumuz sürece bağlamak, sadakatsizlikle suçlamak ve farklı algılar yaratmak çok acımasızca. Herkesi kendi vicdanıyla baş başa bırakıp sadece Allah'a havale ediyorum. Herkesin yolu açık olsun. Bu konuyla ilgili yapacağım son açıklamadır" ifadelerini kullandı.

İhanet gerekçesiyle Fatoş Yelliler ile ayrılan Gökhan Göz, havaya ateş açtı

Yaşanan olaylardan dolayı siniri bir türlü geçmeyen Gökhan Göz, sosyal medya hesabından içki içtiğini anları yayınladı. Bununla da yetinmeyen Göz, evinden havaya peş peşe ateş açtığı anları paylaştı ancak kısa süre içinde paylaşımı sildi.

Berdan Mardini Instagram Magazin Haberler

title