Haberi Paylaş
Buray, TEMA için yeşil adım attı!

Buray, TEMA için yeşil adım attı!

Magazin Haberleri

Sonbahar turnesi kapsamında Türkiye'yi karış karış dolaşan ve verdiği her konserde doğa dostu mesajlarla çevre koruma farkındalığına dikkat çeken başarılı sanatçı Buray, yıllardır gönüllüsü olduğu TEMA Vakfı'nı ziyaret etti.

Turnesine verdiği bir kaç günlük arayı değerlendirerek TEMA Vakfı Genel Merkezine ziyarette bulunan genç sanatçı, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Genel Müdür Başak Yalvaç Özçağdaş ve Vakıf çalışanlarından, Türkiye'nin bugünü ve geleceği ile gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak için atılacak yeşil adımlar hakkında bilgi aldı. Sanatçı, gerçekleştirdiği bu önemli ziyaretle, TEMA Vakfı iş birliği ile hayata geçirilecek yepyeni projelerin de temelini atmış oldu.

TEMA Vakfı gönüllüsü olmaktan gurur duyduğunun altını çizen Buray, konserlerinde TEMA Vakfı farkındalık filmlerine de yer vererek özellikle genç hayranlarını çevre hassasiyeti konusunda bilinçlendirmeyi amaçlıyor.

Kaynak: Bültenler / Magazin

Deniz Ataç Türkiye Buray Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title