Haberler

  Fedon'a İkizi Kadar Benzeyen Oğlu Theo'dan Yıllar Sonra Gelen İtiraf! "Hayatımın Şokunu Yaşadım"

  Abone Ol

  Ünlü sanatçı Fedon'un kendisine ikizi kadar benzeyen oğlu Theo, Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan'a özel açıklamalarda bulundu. Theo, babası Fedon'a benzemek için yaptıklarını anlattı.

  Greek müziğin usta ismi Fedon, 39 yıl sonra tekrar İstanbul gece hayatında Zorba'da sahne almaya başladı. 'Aşığınım' ve 'Nerdesin' gibi unutulmaz şarkıların sahibi Fedon eski mekanındaki ilk gecesinde sevenlerinin karşısına ilk programında giydiği kıyafetle çıktı. Sanatçının yıllara meydan okuması, yaşını göstermemesi herkesi şaşırtırken asıl şoku 'oğlu Theo'yu görenler yaşadı. 46 yaşındaki Theo ile Fedon'u birbirinden ayırt etmek mümkün değil. Görenlerin ikiz kardeş zannettiği baba oğul çoğu zaman bir örnek giyiniyor. Renkli giyim tarzlarıyla da dikkat çeken baba oğul bu konu hakkında ilk kez açıklama yaptı.

  GÖRÜNTÜM BENZEDİ ŞANSIM DA BENZESİN

  İlk kez bir röportaj veren Theo Kalyoncu, 20 yıl önce babasına benzeyebilmek için yaptıklarını gülerek anlattı: "25 yaşındaydım, babama benzemek istiyordum ama saçım sakalım bir türlü beyazlamıyordu. Gittim saç ve sakalı boyattım, sözde beyaza... Oldu sarımsı, platinimsi, saçma sapan bir renk. Gören gülüyordu. Meğer kademeli boyatmak gerekiyormuş ama zormuş beyaz yapmak. Bir daha asla boyatmadım. Gönlüme göre oldu; kendiliğinden zaman içinde beyazladı. Babamla birebir aynı olduk, çok mutluyum, görüntüm benzedi, şansım da ona benzesin" dedi.

  Theo Kalyoncu, "Sizi Fedon zannedip imza isteyen oluyor mu?" şeklindeki soru üzerine "Babamın konseri için Antalya'ya gitmiştik Ruslar yolumu kesip benden 'Fedon' diyerek imza istedi. Beni Fedon zanneden ya da "Fedon'un oğlu olmalısın, aynısısın" diye yolda çevirip soranlar çok oluyor" diye konuştu.

  EMLAKÇI OLDU, SADECE BİR EV SATABİLDİ

  Babası Fedon'un menajerliğinin yanı sıra mekan işletmeciliği de yapan Theo Kalyoncu, "Babamla gece hayatının içindeyim ama o dünyayı sevmiyorum. Ben gündüz yaşamayı, denizi, tekneleri, motosikletleri seviyorum. Bu anlamda da babama benziyorum zaten. Öte yandan, turizm otelcilik okudum, işletmecilik, menajerlik derken pandemide işler durunca emlakçılık yapmak istedim. Sertifika aldım ama sadece bir tane ev satabildim. Bütün emlakçılık deneyimim bu kadarla bitti gitti" şeklinde konuştu.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  İstanbul Fedon Baba Sadece Sondakika Magazin Haberler

  Bakmadan Geçme

  Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Trabzonspor - Çorum FK maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Canlı maç anlatımı! Trabzonspor - Çorum FK maçı CANLI izle! Trabzonspor - Çorum FK maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? 6 Aralık Kabine toplantısı kararları! SON DAKİKA! Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları! Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Komedyen Gözde Karakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, asıl mesleği ne?
  1000
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title