Haberler

Ezgi Asaroğlu'nun Dayak Olayı Hakkında Şok İddialar

Abone Ol

Bir televizyon kanalında yayınlanan dizinin setinde oyuncular arasında yaşanan dayak olayına ilişkin davada dizinin yönetmen asistanı Nazlı Özdeniz ifade....

Bir televizyon kanalında yayınlanan dizinin setinde çıkan kavgaya ilişkin oyuncular Ezgi Asaroğlu, Ushan Çakır ve Beste Bereket'in yargılanmasına devam edildi. İstanbul 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, sanık müşteki Ezgi Asaroğlu katıldı. Diğer sanık müşteki Ushan Çakır ile sanık Beste Bereket ise duruşmaya gelmedi.

Duruşmada tanık sıfatıyla ifade veren dizinin yönetmen asistanı Nazlı Özdeniz, sette yaşanan olayı şöyle anlattı:

"Ezgi Asaroğlu'nu sete almak için bulunduğu karavana doğru gittim. Beste Bereket konuşmak istediğini belirterek Ezgi'yi çağırdı. Karavan'ın yanındaki kamyonun orada konuşmaya başladılar. Beste Bereket, Ezgi Asaroğlu'na 'Bizimle uğraşma' dedi. Ezgi Asaroğlu da 'Kimseyle uğraşmıyorum. Benim derdim başımdan aşkın' diye yanıt verdi. Beste Bereket'in, 'O kadar derdin varsa seni hastaneye gönderelim' demesi üzerine Ezgi Asaroğlu da 'Benimle uğraşmayın' diye tepki verdi. Bunun üzerine Beste Bereket de 'O zaman insanlar hakkında konuşmayacaksın' dediğini duydum."

Tanık Özdeniz, öğleden sonra ise bir kalabalık gördüğünü ve Ezgi Asaroğlu'nun bağırdığını duyunca olayın olduğu yere doğru yöneldiğini belirterek, "Baktığımda Ushan Çakır'ı gördüm. Ama karşısında kim var onu göremedim. Ushan Çakır, iki eliyle Ezgi Asaroğlu'nu saçlarından tutmuş yerde sürüklüyordu. Ben de müdahale ederek Ushan Çakır'ın ellerinden tutup Ezgi Asaroğlu'nun saçlarından ayırmaya çalıştım. Ayırmaya çalışırken de Ezgi Asaroğlu yerde sürüklenmeye devam ediyordu. En sonunda Ushan Çakır'ın ellerini Ezgi Asaroğlu'nun saçlarından ayırdık" diye konuştu.

Ezgi Asaroğlu'nu yerden kaldırmaya çalıştıklarını ancak dengesini kaybedip yere düştüğünü söyleyen tanık Özdeniz, "Oradan uzaklaştırdık. Kolları, dizi ve boynu mosmordu ve ağlıyordu" dedi.

Sanık Ushan Çakır'ın avukatı Selin Kurt ise tanık Nazlı Özdeniz'in "Ezgi Asaroğlu'nun kolları, dizi ve boynu mosmordu" şeklindeki ifadesinin Adli Tıp Kurumu'ndan gelen raporla örtüşmediğini öne sürerek, tanığın ifadesini kabul etmediklerini söyledi. Mahkeme, eksikliklerin giderilmesi amacıyla duruşmayı erteledi.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nca hazırlanan iddianamede, oyuncular Ezgi Asaroğlu ve Ushan Çakır'ın karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi oldukları ifade ediliyor.

İddianamede, Ezgi Asaroğlu'nun "hakaret" suçundan 3,5 aydan 2 yıl 4 aya, Ushan Çakır'ın "kasten yaralama" suçundan 1 yıldan 3 yıla, Beste Bereket'in ise azmettirme suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılması isteniyor.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Ezgi Asaroğlu Beste Bereket Ushan Çakır İstanbul Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını 49. bölüm fragmanı izle! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı izle! Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 6 Aralık Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? Geniz akıntısı neden olur? Geniz akıntısı nasıl geçer? ASGARİ ÜCRET 2024 NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Asgari ücret 2024 ilk toplantı ne zaman? Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanıyor? Sandık Kokusu YENİ BÖLÜM (1. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Sandık Kokusu yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Çalışan emekliye 5000 TL meclisten geçti mi? Çalışan emekliye 5000 TL verilecek mi, son durum ne? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? 2023 Asgari ücret ne zaman belli olacak? Dilek Taşı YENİ BÖLÜM (13. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Dilek Taşı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (6 ARALIK ÇARŞAMBA) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 6 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Dün gece deprem oldu mu? 6 Aralık İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı (6 Aralık 2023) gündemi nedir? İSKİ BARAJ DOLULUK ORANLARI | Baraj doluluk oranı seviyesi nedir? İstanbul'da sağanak yağışlar barajları nasıl etkiledi? BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 6 Aralık : Bu Hafta Bim'e Hangi Ürünler Geliyor? Okulların kapanmasına kaç gün var SAYAÇ (6 Aralık) Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? 6 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title