En çok annemizi özledik - Haberler
Haberi Paylaş

  En çok annemizi özledik

  En çok annemizi özledik

  Şebnem Çapa, Alem Talks'ın Instagram'daki canlı yayınında Mine Kapakçıoğlu'nun sorularını yanıtladı.

  Şebnem Çapa, Alem Talks'ın Instagram'daki canlı yayınında Mine Kapakçıoğlu'nun sorularını yanıtladı. Kalpakçıoğlu, 60 yaşında olan Çapa'nın, gençlik formülünü sordu. Çapa "Şimdi şöyle önce genetik olduğuna inanıyorum. Kız kardeşim ile anneden almışız genleri. Sevdiğim şeyden kendimi kısıtlamadım. Sevdiğim şeyleri yedim ve güneşlendim. Şu aralar ise yürüme bandında koşuyorum. Kızım Ceylan'la evde spor yapıyoruz. Yüzümde de tek bir estetik yok. Botoksa karşı değilim vakti geldiğinde yaptırabilirim" yanıtını verdi.

  PANKARTLI KUTLAMA

  Ailecek her zaman zencefilli limonlu su tükettiklerini dile getiren Çapa bu süreçte en çok anneleri Rezzan Kayalı'yı özlediğini söyledi. Yayının bir kısmına kızı Ceylan Çapa da konuk oldu ve o da anneannesini özlediğini belirtti. Çapa, "Bugu¨n benim ic¸in hem buruk hem de c¸ok gu¨zel bir gu¨n oldu. 54 gu¨ndu¨r evdeydim ve hic¸ dıs¸arı c¸ıkmamıs¸tım. Malum hafta sonu sokagˆa c¸ıkma yasagˆı var biz de ailenin kadınları olarak anneanneme ku¨c¸u¨k bir sürpriz yapmak istedik" dedi.

  Çiğdem Kayalı Kaya ve kızı Lal Denizli, Şebnem Çapa ve kızı Ceylan Çapa önceki gün ise Rezzan Kayalı'nın evinin önünde pankart açarak Anneler Günü'nü kutladı.

  Çiğdem Kayalı Kaya ve kızı Lal Denizli ile Şebnem Çapa ve kızı Ceylan Çapa, anne ve anneanneleri Rezzan Kayalı'nın Anneler Günü'nü erkenden kutladı.

  Hürriyet / Magazin

  Şebnem Çapa Ceylan Çapa Instagram Kayalı Magazin Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.
  title