Haberler

Eliz Sakuçoğlu: "Mert Bana İyi Geldi"

Magazin Haberleri

Popçu Murat Boz'un eski sevgilisi stilist Eliz Sakuçoğlu geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde oyuncu Ekin Mert Daymaz ile aşka yelken açmıştı. Sakuçoğlu geçtiğimiz gün ilişkisiyle ilgili açıklama yaptı.

Oyuncu Ekin Mert Daymaz ile birlikte olan, Murat Boz'un eski sevgilisi stilist Eliz Sakuçoğlu, önceki gün Etiler'de bulunan bir parfümeriden çıkarken görüntülendi.

Ayaküstü gazetecilerle konuşan güzel stilist, kendisinden 7 yaş küçük yeni aşkıyla alakalı; "Hayatımda her şey çok güzel… Çok mutluyum. Aslında her zaman mutluyum. Bunun için karşı cinse ihtiyaç duymuyorum ama Mert iyi geldi. İyi gelmese devam etmem" şeklinde konuştu. Aynı zamanda yakışıklı oyuncuyu kıskanıp kıskanmadığı sorulduğunda ise; "Yorumsuzum bu konuda" cevabını verdi.

Eliz Sakuçoğlu: 'Mert Bana İyi Geldi'

Her zaman fit görünümüyle dikkat çeken Sakuçoğlu, aslında kilo yapacak şeylerle beslendiğini de şöyle anlattı; "Kaslı olayım diye çabalamıyorum tam tersi yemek yiyorum. Büyük kavanoz çikolatalı fındık kremasını iki günde bitiren birisiyim. Fast food çok yiyorum. Ama onları yemek için spor yapıyorum. Hayata bir kez geldik canımız ne istiyorsa yiyebiliriz" Dedi.

Eliz Sakuçoğlu: 'Mert Bana İyi Geldi'

Geçtiğimiz aylarda kötü günler geçirip sosyal medyaya dahi küsen Sakuçoğlu; "Bu bir süreç, hepimiz bir sınavdan geçiyoruz. Hak etmediğim bazı şeyler yaşadım. Hepsi bir tecrübe oldu. Çok üzülmedim. Bundan sonra yoluma o dersleri cebime koyarak yol alıyorum. Geçenlerde bir fotoğraf ekledim hatta…" ifadeleriyle sosyal medyaya geri döndüğünü açıkladı.

Eliz Sakuçoğlu: 'Mert Bana İyi Geldi'

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Eliz Sakuçoğlu Ayla Filmi Murat Boz Etiler Magazin Haberler

title